Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.
Dne 16.5. od 18.00 proběhne v kulturním domě VALNÁ HROMADA FK ČERNILOV. Žádáme všechny naše fanoušky, hráče, rodiče, trenéry, sponzory a další lidi, kterým není fotbal v Černilově lhostejný, přijďte mezi nás a pojďme diskutovat, co u nás v oddíle zlepšit. Budeme rádi, pokud mezi nás přijdou lidé, kteří by chtěli přiložit ruku k dílu a pomoci s chodem oddílu.

Program:
1, prezentace
2, hospodaření + chod FK Černilov( sponzoring, trenéři...)
3, volba výboru, revizní komise
diskuze ole

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, tento víkend byl výsledkově bohatý, tak Vám to zde shrnu, ať to máte vše na jednom místě.

Naši muži po solidním výkonu doma porazili fotbalově hrající lokomotivu Meziměstí 4:2 po brankách Hrubase 2x, Sváti a Havlise.

Dorost U19 porazil na našem hřišti České Meziříčí/NMnM 1:0 gólem Tácka. Bohužel ještě dosti šancí zůstalo neproměněno.

Sedmnáctky poprvé na jaře nestačili na svého soupeře a prohráli ve Vrchlabí 0:3.

Starší žáci remizovali doma s Hořicemi 1:1, gól vlastňák

Mladší žáci, starší elévci a mladší elévci v tuto chvíli nefungují stránky OFS, takže si výsledky necháme na příště.

A co se bude dít o příštím víkendu?

Áčko po slušném výkonu bralo všechny 3 body za výhru v Malšově Lhotě 3:0, g. Benny, Kozlík a Dáňa. Hodnocení nechám na trenérech na konci článku.

U19, kluci bez několika opor, ale prý po dobrém výkonu, nestačili na druhý tým KS Červeného Kostelce 0:2.

U17 remizovali 0:0 s Hořicemi, U15 vyhráli v Malšově Lhotě 4:0, g. Cepl, Kužela, Kašpar, Petrikovič.

Mladší žáci rupli ve Lhotě pod Libčany 7:1. U elévků výsledky nepíšeme ani neřešíme.

A co se bude dít příští víkend?

Příští víkend bude v Černilově hřiště v pernameci, no posuďte sami.

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, napíši Vám pár informací ke kolu odehranému a kolu budoucímu.

Naše Áčko zabralo a vyhrálo na domácím hřišti 3:1 proti důraznému soupeři ze Zdelova. Góly vstřelili - Tofa, Miki a Slépa. Bohužel se nám asi na delší dobu zranil Tofan, kterému přejeme brzké uzdravení.

Trenér zápas hodnotí takto :Děkujeme dorostencům za výpomoc a zároveň je musím pochválit za přístup a výkony. Dnes to byl boj o důležité body na obou koncích tabulky. I díky terénu vázla kombinace a převládala nakopávaná. Více brankových příležitostí si vypracoval a hlavně proměnil domácí Černilov. Snad už se nebudou opakovat Rockové velikonoce...

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, jako již tradičně, přijměte ode mě další informace ke kolu předešlému a budoucímu.

Náš Á tým nezvládl úvodní kolo B třídy a proti silnému větru a bojovnému soupeři nedokázal vstřelit branku. Houževnatému soupeři stačila ojedinělá akce a odvezl si z Černilova všechny body za výhru 1:0.

Hodnocení trenéra Jardy Kosiny: Zasloužená porážka domácích. Na druhém hřišti menších rozměrů a za silného větru byl soupeř důraznější, silnější a efektivnější v zakončení. Facka na začátku soutěže nás alespoň posadí zpátky na zem.

Oběma našim dorostům se dařilo o poznání lépe.

U 19 v Třebechovicích vyhrál jednoznačně 5:0 po gólech Táca 3x. Lukyho a Marka.

Jelikož se množí otázky na tábor, dávám sem zatím jen termín. Tábor se bude konat v termínu od 19.8. - 23.8. 2024.

Další informace dodáme v průběhu sezóny. Děkujeme

Naše Áčko v generálce na těžkém terénu a v nekompletní sestavě porazil účastníka B - třídy pardubického kraje Choltice 3:2 po gólech Benyho, Hrubase a Havlíčka. Hra nebyla moc ideální, ale doufejme, že sílu ukáže náš tým v mistrovských utkáních.

Dorost podlehl v prvním mistrovském utkání vedoucímu týmu krajské soutěže, v také ne úplně kompletní sestavě Stěžerům 0:3. První půli jsem viděl a výsledek asi úplně neodpovídá dění na hřišti.

A na co se můžete těšit v nadcházejícím víkendu?

Áčko hraje v sobotu doma od 15.00 s Javornicí.

Dorost U19 hraje v neděli od 11.30 v Třebechovicích.

Dorost U17 hraje ve Smiřicích v sobotu od 12.30 proti Sk Červený Kostelec.

Ostatní mužstva mají ještě volno. Přijďte naše borce povzbudit, budou to potřebovat. Černilov OLE

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, tak už jaro klepe na dveře a pomalinku polehounku se nám začínají rozbíhat soutěže.

Naši muži v generálce před začátkem soutěže přivítají v sobotu 16.3. od 14.00 na našem zadním hřišti Choltice.

Dorost U19 v neděli přivítá na zadním hřišti vedoucí tým soutěže Stěžery od 11.30.

Dorost U17 zajíždí v sobotu do Dobrušky, kde hrají od 12.15.

Mladší žáci hrají doma na zadním hřišti v neděli od 10.00 proti Dobřenice/Rohoznice.

Přikládám Vám zde také rozpis zápasů, zatím bez mladších elévků. Jakmile bude, přiložím též.

Takže už to jede už to frčí, přijďte naše borce povzbudit. Černilov OLE

Zdravím všechny fanoušky skvělé černilovské kopané, ač to ještě venku nevypadá,  tak našim týmům již vlastně začala jarní část sezóny.  Všichni se již naplno pustili do přípravy na  jarní mistrovská utkání.  Tak mě dovolte, abych Vás pozval na přípravná utkání mužů.

28.1. od 14.00 na UMT v Dobrušce s domácími.

Výsledek: 3:6. Góly: Honza Hrubý,  Sváťa, Švarcik. Na první přípravný zápas velice slušná hra, kdy jsme nebyli fotbalově horším týmem.

4.2.  od 12.00 na UMT v Rychnově s domácími.

Výsledek 2:2,góly Hrubas a Fléglis. Slušná hra v neslušném počasí.

17.2.  od 18.00 na UMT Slávie HK s Vysokou nad Labem. Výsledek 1:6. Dnes se zápas vůbec nepovedl, hodně omluvenek , nevalná hra. Gol: Hrubas

Zdravím Vás přátelé,  máme zde informace od některých trenérů,  kdy začne zimní příprava.

Mladší elévci  - 4.1.

Mladší žáci -  3.1.

Starší žáci  -  8.1.

Až mě info dodají další trenéři,  hned to sem přidám. Ole