1.kolo nové sezóny přineslo body z Úpice

1.kolo  1.A třídy hřiště v Úpici   sobota 12.8 od 17h

Branky: 35min 0:1 Matoušek * 61.min 1:1 * 80.min a 84.min Roubal 1:2 a 1:3
Sudí Hron ŽK: 0:1

Sestava: Voltr - Zumr,Urban,V.Hrubý, Ježek (48.Hušek) - Šmied (86.Rídl) ,
Štěnička, Schwarzer, Matoušek, J.Hrubý (65.Daněk) - Roubal

Na začátek sezóny plný bodový zisk (i přes absenci Markoviče). V první čtvrthodině byl Černilov jednoznačně lepší. Útočil hlavně po levé straně, ale Šmied s Matouškem po centrech napálili jen obránce a Roubal orazítkoval tyč. Hrubého pokus dopadl na břevno. Pak se poprvé osmělili domácí, hlavička volného hráče na zadní tyči skončila nad. Po rohu J.Hrubý hlavou zamířil do břevna. V 35.minutě se k Matouškovi odrazil míč po souboji Šmieda a Roubala s obráncem, a Tomáš nás poslal střelou k tyči do vedení. Domácí kopli míč z přímáku  těsně nad. Další naši tutovku měl Roubal, dostal se sám před brankáře, ale míč skončil jen na břevně a Štěnička následné pokračování akce nastřelil do obránce. Z této neproměněné možnosti se domácí dostali do brejku, běželi na našeho jediného obránce, ale zachránila nás tyč. 48.min.: Ježek pro zranění mimo hru a do otevřené obrany šance hostí, Voltr vytáhl pokus na tyč. 56-57.min brejk Matouška skončil střelou doprostřed a Roubalova stejná příležitost - zbrkle mimo. 61.min.: obránce Úpice nabídl tutovku J.Hrubému, ten sám ve vápně proti brankáři neuspěl. Soupeř z protiútoku vyrovnal. Přidali jsme na aktivitě, ale ve finále se do šancí dostali jen domácí. Jednou vystřelili vedle a jednou nad. Rozhodnutí padlo v 80.minutě: Dlouhý míč na Roubala z obrany, Aleš sólo z poloviny hřiště zakončil kličkou brankáři a konečně i brankou. 84.min: roh Matouška a Roubal se prosadil ve vápně - 3:1.  Na hřiště se v průběhu zápasu dostal po dlouhé době Jakub Hušek, poprvé v mistrovském zápase 1.A třídy odchovanec Lukáš Daněk (bohužel i naposled, protože hostuje na Olympii) a v samotném závěru posila z Třebše: Ondřej Rídl.