1. Mistrovské utkání (Slavia HK) soupeři: Slavia, Jaroměř

Slavia HK - Černilov   1:8   Celkově: 7:13

branky: Václav 2x, Adam 2x, Beny, Kuba, Dvořka, Alda

hodnocení: Do prvního zápasu na jaře jsme vlítli jako uragán!!! Soupeř se nestihl rozkoukat a první půli jsme zcela jednoznačně zvitězili 8:1. v druhým poločasu nás čekal o dost kvalitnější soupeř Slavie. Po velice vyrovnaném výkonu v průběhu zápasu jsme to ale byli my, kdo vstřelil 3 minuty před koncem zápasu gól a tak jsme ovládli i druhá poločas protože se skóre už nezměnilo.

Černilov - Jaroměř   3:5    Celkově: 8:14

branky: Dvořka, Beny, Václav

hodnocení: Ve druhém zápase jsme věděli, že nás bude čekat velice kvalitnější soupeř, viz v miulém přáteláku, kdy nás zcela zaslouženě dokázali porazit větším rozdílem... My to ale nechtěli vzdát předem a první poločas byl v naší režii. Po bojovném výkonu jsme dokázali zvítězit 3:1. Druhou půli nám už trohu došly síly, na hráčích byla vidět únava a do šancí jsme se už moc nedostávali. Soupeř byl teď mnohem lepší a hlavně efektivní v koncovce. Prohra 0:4.

Sestava: Klobouk, Maty, Alda, Kuba, Beny, Kryštof, Václav, Dvořka, Adam

První mistrovská utkání musíme brát velice pozitivně, kluci se nezalekli, chtěli hrát fotbal a prali se o výsledek. Samozřejmě, že nedostatky tam stále jsou, ale bojovností to dokázali překonat.

Další mistrovské utkání odehrajeme příští neděli, na domácím stadionu od 9 hodin dvakrát proti týmu Slavie, takže čekáme vyprodaný stadion a bouřlivou atmosféru! Vemte rodiče, prarodiče, sestry, bratry, kamárady a přijďte nás podpořit !!!