1. turnaj krajského přeboru mladších elévů, famózní výkon

07.09.2014 - 00:15
07.09.2014 - 13:00

Už v neděli nás čeká 1. mistrovský turnaj krajského přeboru, soupeři budou silnější než v okrese a jsme velice zvědaví na srovnání s nimi. Hraje se na domácím hřišti a určitě nás přijde podpořit spousta fanoušků-rodičů, kteří vytvoří řádnou diváckou kulisu !!!!

SRAZ: v 8:15 na hřišti v Černilově

Nominace: Pelikus, Slepička, Gušlevský, Veselovský, Pelouch, Šmíd, Ježek, Matys, Vrběcký, Kvašinská, Simon a Nikolas Kleinerovi, Hroneš, Jakub

Soupeři: Broumov, Dobruška/Opočno, Nové Město nad Metují

Prosíme rodiče, aby nám pomohli postavit 2 hřiště. Stavíme od 7.50hod.

Kdyby někdo z nominovaných nemohl, dejte co nejdříve vědět Lubošovi na tel. 604 507 984.

A jak to dopadlo ?

6 zápasů = 5x výhra a hlavně skvělé výkony všech zůčastněných. Detaily si dopíše tréňa Luboš.

Ze 14 nominovaných borců se nás bohužel sešlo pouze 12. Tomíka skolila viróza a Filda Slepička se nevím proč nedostavil. Příště stačí alespoň SMS, aby jsme na to mohli  nějak reagovat a povolat jiného hráče!!!

Nyní k zápasům a výsledkům

Černilov A : Nové Město nad Metují A 5:4

Sestava A- Gušlevský,  Pelouch, Veselovský, Hroneš, Matys, Pelikus

Góly: Gušlevský 2, Veselovský 2, Matys

Do prvního zápasu v kraji vlítneme po hlavě, dobře kombinujeme, střílíme, jsme v pohybu, radost pohledět. První půle 4:1, koncert. Chceme protočit sestavu, posíláme do kasy Lukáše, který včera odkopal kraj za starší a Fildu, který zatím jen všechno odchytal posíláme na beka. Bohužel Dankovi není dobře a na celou druhou půlku nemůže nastoupit. Za pár minut druhé půle soupeř srovnává na 4:4. Takže vše zpět Filda do kasy, Luky do hry a silou vůle v poslední minutě dáváme vítězný gól! A první výhra v kraji je doma.

Černilov A : Broumov A 8:6

Góly: Gušlevský 2, Pelouch 3, Pelikus, Matys, Veselovský

Druhý zápas a hned špičkový mančaft. Broumováci hráli rychlí a kombinační fotbal s náběhem všech hráčů. Do kasy se postavil Daňour, kterého jsme nadopovali nurofenem a odchytal suprově celý zápas s Broumovem a poločas s Dobruškou.  Po chvíli prohráváme 2:0, kdy se nám nedaří zachytit výborný pohyb soupeře. Něco jsme si řekli a hned hra vypadá jinak. Kluci plní co mají a najednou máme ze hry více. Znovu začínáme kombinovat, hrát po zemi a vytváříme si spoustu šancí, které perkektně proměňujeme. Zápas vyhráváme fotbalovostí, ale i výbornou bojovností.Super!!

Černilov A : Dobruška/Opočno 13:1

Góly: Gušlevský 6, Pelouch 3, Veselovský 3, Pelikus

Koncert, lahoda pro oko. Se soupeřem si děláme co chceme, kombinujeme až do kasy, jsme jednoznačně lepším týmem.

Na první turnaj podzimu, s jedním na střídaní odehráváme suprově celý turnaj bez ztráty kytičky. Bomba, jen tak dál.

A nyní bengo

Sestava: Kvašinská, Šmíd, Nik a Simon Kleinerovi, Vrběcký, Ježek

Černilov B : Nové Město B 8 : 2

Góly: Simon 2, Nikolas, Vrběcký, Šmíd 4

Ačkoli ještě nemáme takovou souhru jako kluci z "Ačka", hrajeme výborně, snažíme se kombinovat a máme ohromnou bojovnost, kterou soupeře k ničemu nepouštíme a sami si vytváříme ohromné spousty šancí, které proměňujeme bohužel tak z poloviny. Ale super výkon!

Černilov B : Broumov B 5:4

Góly: Fanda Šmíd 5

Zápas jednoho střelce. Fanda svojí dravostí, ale už i fotbalovým umem motá soupeře a hraje famózně. Celé mužstvo zaslouží velikou pochvalu za odmakaný zápas. Všichni udělali za poslední měsíce obrovský kus práce a začíná se to na hřišti projevovat. jen tak dál.

Černilov B : Dobruška/Opočno 1 : 10

Gól Šmíd

Už nám bohužel došly baterky, většina odehrála už i okres v sobotu. Dobruška, ale byla fotbalovější a zaslouženě vyhrála. Musím pochválit všechny za super výkon, ale vyzdvihnout tentokrát musím 2 kluky a to kanonýra Fandu a dnes prvně na hřišti pobývajícího Patrika, který se v týdnu poprvé ukázal na tréninku a vypadá to, že by to mohl být brankář, kterého by jsme potřebovali jako sůl.

Za dnešní turnaj všem hráčům obrovská pochvala, rodičům a fanouškům poděkování za povzbuzování.

Tréninky klasicky, úterý a čtvrtek. Ve středu komplet ročník 2006 + Turek, Zikmud, Ježek, Jakub