10. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Vysoká)

V posledním kole podzimní části sezony jsme zajížděli do Vysoké nad Labem. Zde nás čekal první tým tabulky Třebeš a zároveň i druhý tým,domácí Vysoká. Pro nás šlo tedy o vrchol podzimu a zároveň i velkou motivaci.

V prvím zápase jsme si to tedy rozdali s lídrém tabulky s hráči z Třebše. První půli se hrálo velice vyrovnané utkání, kde oba týmy měli mnoho golových příležitostí, ale na obou stránách drželi své týmy dobrými zákroky golmani. Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelil z přímého kopu golman Třebše. Smolná to prohra. Druhou půli jsme ještě vylepšili svůj výkon a Třebeš porazili 3:0. Výsledek 3:1 v náš prospěch nám zajistil 3 body do tabulky a zároveň skalp prvního týmu tabulky. Veká paráda. Třebeš prohrála jen 3 zápasy a z toho 2 hned s námi.

Druhý zápas nás čekal nepříjemný soupeř z Vysoké, se kterým se nám moc nedaří. Pravda je taková, první poločas 1:8 v náš neprospěch, kdy hostující kapitán vstřelil hned 7 branek. Kluci bojovali, ale soupeř byl prostě lepší. Druhý poločas byl velice vyrovnaný, soupeř ale vstřelil 3 branky, my jen jednu. Bohužel prohra 2:11.

Černilov - Třebeš     3:1         Celkově: 7:4

( Adam 2x, Beny)

Vysoká - Černilov      11:2       Celkově: 24:4

( Kuba 2x)

Podzimní část sezony jsme tedy zakončili na 4. místě, kde máme stejně bodů jako Jaroměř. Přes zimu budeme normálně dále trénovat, co nám počasí dovolí. Tréninky budou probíhat v pondělí a ve čtvrtek od 17 hodin na umělé trávě v Černilově. Hráči přijdou na trénink ve vycházkové obuvi a přezují se do kopaček až na hřišti!!!

Prosíme rodiče, aby co nejdříve uhradili hráčům soupravy, kteří tak ještě neučinili!!!