2. kolo KP v Černilově + plán na týden

V sobotu jsme odehráli další kolo a opět jsme řešili mnoho omluvenek, odehráli jsme to jen díky pomoci starších elévů. Moc nerozumím sms v pul 8 večer v pátek, když informací od nás máte dost. Opravdu je to potom problém. Takže se dvěma 2007 na střídání a na velice skákavém hřišti jsme šli na věc.

Černilov - Slávie HK 2:4, g. Luky, Honza

Slávie přijela skoro komplet s ročníkem 2005 a 6-ti hráči na střídání a na hře to bylo znát. Slávisti byli na všech postech o hlavu větší, ale vydrželi jsme 35 minut hrát vyrovnanou partii, dokonce jsme dlouho 2:1 vedli. Bohužel ke konci jsme se dostávali pod tlak a naší hrubicí dovolili soupeři dát rozdílový gól. Na konci zápasu ještě soupeř přidal jeden fík.

Černilov - Vamberk/Rokytnice 7:3, g. Míša 3, Luky 3, Fanda

Po našem snad nejhorším výkonu, zcela jasná výhra, ale oči mě bolely ještě v neděli večer. Chumlovali jsme, skoro žádná kombinace(i když to bylo na skákavém hřišti těžké), málo pohybu( samozřejmě kluky zápas se Slávií slušně vyždímal) a přizpůsobení se hře soupeře = zápas úrovně okresní soutěže.

Snad už se teď sejdeme v lepším počtu, začneme trénovat ne v 8 lidech a naše výkony půjdou nahoru.

Plán na týden

Úterý - středa - čtvrtek na našem zadním hřišti od 16.30 - 18.00.

3. kolo KP tentokrát bude v sobotu v České Skalici od 10 s domácími a od 11 s Týništěm. Odjezd od kabin bude v 8.45