2. ročník Memoriálu HH

Turnaj máme úspěšně za sebou.

Děkujeme všem aktérům za perfektní přístup, fair vystupování a vysokou sportovní úroveň, divákům za přízeň a neúnavné povzbuzování, sponzorům za podporu.

Zároveň smekáme před organizačním týmem za bezchybnou práci.

Skvělé fotky od Dáši Lovasové jsou ZDE.

V sobotu 20.6.2015 jsme se již po třetí setkali ve sportovním areálu v Černilově, kde pořádal FK Černilov další ročník vzpomínkového fotbalového turnaje pro mladší žáky. Na černilovském hlavním hřišti se sešlo deset týmů. Těchto deset týmů zápasilo po celý den o putovní pohár a spoustu dalších cen. Hrálo se nejspravedlivějším způsobem a to každý s každým. Hrací doba utkání byla 15 minut. V polovině turnaje, v čase oběda, přišly na řadu dovednostní soutěže hráčů jednotlivých týmů a zároveň jejich vzorů - trenérů. Každý tým nominoval své zástupce, kteří soutěžili o titul nejlepšího dribléra a o titul nejlepší vedení míče. Všichni soutěžící předvedli vynikající výkony. Po dovednostech soutěžích a průtrži mračen přišel na řadu zlatý hřeb turnaje, a to nezapomenutelné vystoupení černilovských Blešek, které nás překvapili, výbornou choreografií, ve které se předvedla v plné parádě i němá tvář (Růža). Všem hráčům a hráčkám gratulujeme k dosaženému umístění.

Výsledky nejsou to hlavni, ale pro pořádek:
1. FC Nový HK
2. FK Černilov