3. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Slavia Hradec Králové)

První utkání jsme hráli s Třebší a než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme po 5. minutách prohrávali 0:3. Pomalu jsme se začali dostávat do zápasu a soupeřovi hru znepříjemnovat. Po zbytek prvního poločasu jsme byli vyrovnavým týmem, ale bohužel prohráli 0:4. Druhý poločas jsme konečně zabrali a zaslouženě vyhráli 2:1, kdy se o branky postarali pohotově Lukáš Beneš a nadherný gol vstřelil Kuba Havelka. Celkově jsme tak prohráli 2:5.

Druhý zápas nás čekal domácí tým Slavie. První poločas to byla spíše taková přestřelka, z které jsme se nakonec mohli radovat my. Výsledek 5:4 pro nás. Výsledek mohl být v klidu vyšší, ale soupeřovi pomohla 4krát branková konstrukce. Druhý poločas jsme rychle vedli 2:0 a mysleli si, že se soupeř porazí sám. Opak je pravdou a my se porazili sami, doslova jsme soupeřovi darovali 5 golů a prohráli 5:2. Celkově 9:7 z pohledu domácích.

Je vidět, že se zápas od zápasu zlepšujeme, ale pořád chybí důrázná hra a větší klid na míči. Kluci si ale dnes zaslouží pochvalu, přece je jen začátek sezony a prostor pro zlepšení.

Sestava:  Klobouk,Maty, Dvořka, Alda, Beny, Adam, Lukáš, Venda

Výsledky:

FK Černilov - TJ Sokol Třebeš     2:5                                             Celkově:  8:15

(Beny, Kuba)

FC Slavia HK - FK Černilov          9:7                                             Celkově:  21:11

(Adam 2x, Dvořka, Beny 4x)

A ještě plán na týden:

Tréninky
- klasika pondělí a čtvrtek od 17ti, pod vedením našich elitních trenérů
Mistrovský turnaj - v sobotu doma v Černilově od 9:00 (sraz 8:15)
Okresní výběry
Lukáš Beneš a Aleš Täubner se zůčastní nominačního tréninku okresního výběru kategorie U11. Trénink se koná ve čtvrtek 20.9.2018 od 16:15 na hřišti v areálu FC Slávie v Orlické kotlině. Sraz do 16:00.