ČERNILOV - FC HK dívky     7:4

(Petrikovič 3x, Zikmund 3x, Flégl)

ČERNILOV - FC HK dívky     2:5

(Petrikovič, Šimek)

Hodnocení: Odehráli jsme další mistrovský zápas doma, kde jsme přivítali dívky z FC HK. Až na hradeckou brankářku, která škrtala vlasy břevno, byl soupeř vysoký zhruba stejně jako my, tak jsme se nemohli na nic vymluvit.

První zápas začal velice opatrně z obou stran, šance přicházeli na obou stranách, kde je likvidovala skvělá obrana nebo ještě golmani. Až asi po 10 minutách hry přišel první branka, Paprika tentokrát nedal golmance čuchnout a celkem po zásluze jsme vedli. To nás nakoplo a po poločase to bylo 2:0 pro domácí. Druhou půli jsme trochu vypli a soupeř během 2 minut stihnul vyrovnat. My se naštestí dokázali oklepat a výsledek opět strhnout na naši stranu. Po zásluze berem poprvé 3 body.

Druhý zápas se nesl v podobném duchu jako ten první, velice vyrovnané utkání. Nám ale pomalu docházeli síly a soupeř se dokázal lehčeji dostat do zakončení, které dokázal zužitkovat. My se dokázali prosadit jen dvakrát, kde Paprika proměnil dnes již druhý přímý kop z hranice vápna a jednu branku přidal neúnavně hrající bek Dejv Šimek.

Dnes poděkování všem hráčům za předvedenou hru, bojovnost i nasazení. Konečně jsme vstřelili i více branek. Poděkovat bych chtěl i našim fanouškům, kteří se dnes sešli ve velmi velkém počtu.

Sestava: Bureš, Šimek, Daněk, Warisch, Petrikovič, Svoboda, Flégl, Horáková, Zikmund