4. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Černilov)

V dnešních dopoledních hodinách jsme odehráli na domácím hřišti v Černilově další dva mistrovské zápasy. Našimi soupeři byli hradecká Slavia a Vysoká nad Labem.

První zápas jsme odehráli se Slávií, kde jsme předvedli vynikající výkon a myslím si, že zcela zaslouženě jsme si vybojovali první 3 body do tabulky společně s Novým Hradcem. Od kluků byla vidět snaha hrát fotbal, bojovnost a s pomocí našeho výborného golmana, který nás v těžkých chvílích dokázal podržet, můžeme být všichni spokojený jak fotbalově, tak i výsledkově. Nejvíce se golově prosadil Paprika mladší, který stihl nastřílet Hattrick, dvě branky vstřelil Kryštof a golový účet završoval pohledným bodlem pod břevno Lukáš Beneš. Výsledkem 6:2 jsme skončili první zápas.

Druhý zápas nás čekala Vysoká, která předvadí na pohled pěkný fotbal. Ze začátku zápasu jsme s nimi drželi krok, ale postupně naše hra uvadala a docházeli nám síly. Do prvního poločasu nám stihli vstřelit 4 branky, kde se na nich nejvíce podílel záložník Vysoké, který to může ve fotbale daleko dotáhnout a tak jsme prohrávali 0:4. Druhý poločas byl velice vyrovnaný až do konce. Řekl bych, že jsme byli o malinko lepším týmem, ale bohužel jsme dostali 2 hloupé branky a vstřelili jen jednu, kterou vstřelil opět Paprika, který tečoval obličejem jedovatou střeue Benyho. Výsledek 1:2 pro hosty. Celkově 1:6.

Sestava: Klobouk, Maty, Alda, Beny, Paprika, Venda, Kuba, Kryštof

Výsledky:

Černilov - Slavie HK          6:2                            Celkově: 14:8

( Paprika 3x, Kryštof 2x, Beny)

Černilov - Vysoká             1:6                           Celkově: 2:13

( Paprika)

Za dnešek musíme kluky pochválit. Je vidět, že každým zápasem se naše hra zkvalitňuje, klukům roste sebevědomí a touha se posouvat dál. Dál na sobě budeme pracovat a snažit se bojovat o přední příčky tabulky. Za týden budeme hrát opět doma a počítame s 6 body .