4. místo v Kratonohách

V sobotu 30.7 vyrazil náš kádr mladších žáků na memoriál Ivoše Váni do Kratonoh.

(Hrálo se 1x20 minut, v poli 5 hráčů + brankář.)

Po dlouhé prázdninové pauze borci obuli kopačky a podali skvělý výkon.

Hned první zápas jsme proti domácímu týmu vyhráli 7:1. Padala jedna branka za druhou, krásná podívaná. Kluci dostali chuť a motivaci, parádní začátek. Druhý zápas proti nám nastoupila Slavia HK A (2011). Během pár minut jsme prohrávali o 2 fíky, nicméně to kluci nezabalili. Jeden makal za druhého a s velkým nasazením jsme vydřeli remízu 3:3. Následoval zápas s druhým týmem Slavie, ve kterém jsme se velmi brzy ujali vedení. Bohužel v polovině utkáni střelil protihráč krásný gól z půlky hřiště. Od té doby mi přišlo, že klukům začali docházet baterky. V poslední minutě jsme z rohu dostali gól na 1:2. Tahle prohra nás stála místo na bedně. Poslední zápas proti Kunčicím (vítězi turnaje) jsme dostali 3 rychlé branky a bylo rozhodnuto, klukům došla šťáva a oproti urostlým protihráčům bylo těžké se prosadit.

Mrzí mě, že nám uteklo místo na bedně. Z mého pohledu si to kluci zasloužili. Důležitější pro mě ale je, že se všichni snažili a dali do toho 100%. Příště už to vyjde!

V neposlední řadě musím vyzdvihnout výkon našeho brankaře Davida Doležala, který si domů odvezl cenu za nejlepšího brankaře turnaje. Gratulujeme, jen tak dál!