6. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Slavia HK)

Tak po dnešku si připisujeme dalších 6 bodů do tabulky. V prvním zápase jsme hráli s domací Slavií. První poločas byl z naší strany hodně ospalý a vlažný, pořádně jsme se nemohli dostat do zápasu a zaslouženě jsme prohrávali 0:2. O přestávce jsme na hráče apelovali, aby se už probudili a začli hrát tak, jak umí. Hráči si naše rady vzali k srdci a začli hrát fotbal. Hned z rozehrávky jsme vystřelili na branku a hned to tam spadlo, poté jsme přidali další rychlý gól a zaslouženě vedli. Soupeř snažil snížit na rozdíl jediné branky, ale my zabrali a nastříleli dalších 5 fíků a celkem jednoznačně vyhráli 7:2. Celkově 7:4.

Druhý zápas nás čekal oblíbený tým z Rasošek. Opět jako minulý týden jsme soupeře trochu podcenili. Mysleli, že se soupeř porazí sám a opět jsme prohrávali. Naštestí jsme se stačili včas zvednout a výsledek otočit na 5:1 do poločasu. Mohlo to být i větším rozdílem, ale opět výborně zachytala golmanka z Rasošek. Druhý poločas byl spíše jako hra na kočku a na myš a soupeř od nás stihl dostat 13 branek a odjel s dalším debaklem. Výsledek 18:1 mluví za vše.

Vyjma prvního poločasu v prvním zápase kluci zaslouží pochvalu. Předvedená hra se stále zlepšuje a je vidět, že u většiny hráčů jejich sebevědomí razantně stoupá. Nutno pochválit i náš "rodičovský kotel", který stále jezdí na naše zápasy a kluky povzbuzuje k lepším výkonům. Určitě to klukům pomáhá. Dnes si i někteří hráči zkusili netradiční pozice a určitě nezklamali. Dalším plusem dnešních zápasů, že stejně jako minule se na naších gólech podílel celý náš tým. Mnoho dobrých výkonů do dalších zápasů. Trenéři.

Sestava: Klobouk, Maty, Kuba, Alda, Beny, Adam, Václav, Venda, Kryštof

Slavia HK - Černilov     4:7                                                       Celkově: 6:8

(Beny 2x, Alda 2x, Václav 2x, Kryštof)

Rasošky - Černilov       1:18                                                     Celkově: 2:37

(Václav 3x, Alda 3x, Beny 3x, Maty 2x, Kryštof 2x, Adam 2x, Kuba, Venda, Klobouk)