7:1 doma s Trutnovem B - lépe než hokej v TV

25.kolo 1.A třídy - Neděle 13. května od 17 hodin * hřiště v Černilově

Branky: 4x Roubal 2x Markovič 1x Šmied

Sudí: Horský  ŽK: 0:1  90 diváků

Sestava: Kollátor -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer (65.Benák)- Markovič,  Matoušek (60.Svatoň), Štěnička, Hušek, J.Hrubý (46.Šmied) -
Roubal

Domácí v prvním poločase využili podpory větru i úspěšné hry na brejky. Po úvodních menších šancích (střely soupeře, hlavička Roubala a střela Schwarzera mimo) se Roubal během jediné minuty dvakrát odpoutal od pomalejší trutnovské obrany a brankově zužitkoval přesné dlouhé přihrávky. Hattrick pak završil opět po přesné příhře, kdy místo sprintu zvolil přesnou střelu levačkou do horního rohu brány. To běžela teprve 38.minuta. O tři později prošel středem Markovič a i když nadvakrát, nakonec míč za záda brankáře dostal. Podporu větru využili po změně stran i hosté (49.min) dalekonosnou střelou. Černilov to probralo a Markovič se ve své šanci zastřeloval, ale v 63.minutě už trefil přesně na zadní tyč. Ani po prostřídání Černilovský střelecký chuťový apetit neustával. 67.minuta: Roubal opět utekl a opět zakončil po úspěšné kličce brankáři na 6:1. Do étéru pronikla zpráva o vítězství českých hokejistů 6:0 a diváky, kteří zvolili místo hokeje v televizi fotbal, chtěl větším počtem vstřelených branek potěšit Benák, ale na zadní tyči se v Pastrňáka neproměnil. Až v 75.minutě předčil české hokejisty Šmied, a opět to byla branka ve stylu: rychlá a přesná příhra do běhu, nejlépe za obranu a přesná trefa... následně už si dvakrát v podobných šancích ale zahrál na Červenku... za zahozené šance se červenal. Na druhé straně Kollátora málem zaskočila další dalekonosná střela a v poslední minutě ještě závar ve vápně. Skóre už se ale neměnilo. Asistence na góly jsem nezachytil, ale opět budou branky, i nahrávky na ně, k vidění na " You tube KFS HK ".