7. kolo Krajského přeboru starších přípravek U 11 - skupina C (Nový HK)

Dnes jsme bohužel na body nedosáhli...

První zápas jsme sehráli s fotbalisty z Vysoké. Jak to u nás bývá, první poločasy máme vždy vlažný, bez koncentrace a nějakýho většího nasazení. První půli jsme od začátku do konce prospali a zasloužně prohráli 0:5. O poločase jsme museli kluky trochu probrat abychom neodjížděli s debaklem. Druhý poločas jsme se zvedli a Vysokou celkem přehrávali. Nepustili jsme je do šancí až na dvě, které kterými nás bohužel potrestali. Výsledek 2:2 neodpovídal dění na hřišti. Celkově tedy 2:7.

Poté následovala hodinová pauza, po které jsme se občerstvili a šli na Jaroměř. Další vyrovnané utkání, pohledný fotbal plný bojovností a nasazení. První poločas 2:2, druhý 2:1 pro nás. Celkově tedy 4:3.

Černilov - Vysoká     2:7                Celkově: 7:13

(Kryštof, Václav)

Černilov - Jaroměř     4:3             Celkově: 8:11

(Adam 2x, Beny, Kryštof)

Upozornění ohledně tréninků!!!

Z důvodu, že je brzy tma, tak začneme trénovat od 16:30 do 18:00 na zadním hřišti. Během chvíle by měla být k dizpozici umělka, tak časy treninků poté ještě upřesníme.