7.minuta: Hattrick Roubala (žáci dohrávku s Třebší vyhráli 7:3)

14.11.2009 - 11:30
14.11.2009 - 13:00

KDY: sobota 14.11.2009 od 11:45 hodin
Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: Třebeš B -FK Černilov 3:7 (1:4)

Rozhodčí: Pail, Muharem Diváků : 15

Sestava: Kollátor - Lamla, Panenka, Jánský, Kunc- Pekárek (23 Ličman, 45 Pekárek), Ličman (20.Roubal), Kadlec, Kundrt - Šmied, Roubal (15 Flégl)

Branky: 3x Roubal, 2x Flégl a Šmied

Třebeš v dohrávce požádala o odehrání na Černilovském hřišti, hrálo se vzadu za celkem solidního počasí. Černilov začal raketově a odstartoval je Aleš Roubal, který během úvodních sedmi minut zařídil vedení 3:0. Ve druhé minutě po Šmiedově příhře trefil nad ruce brankáře, v 6-té minutě po rohu zvýšil a o další minutu později prošel po pravé straně Šmied, odcentroval a hattrick Roubala byl na světě. V 16té minutě aktivní Třebši vyšel průnik a snížila. V 19té minutě se po rohu na malém vápně prosadil Flégl. Pět minut po změně stran běhavého zápasu oplatil Roubal Šmiedovi předchozí nahrávky a brejk Michal zakončil střelou do horního rohu. Asi v 37 minutě snížila Třebeš na 5:2 docela kuriózně, když lob nad Kollátorem sice odvracel na brankové čáře Panenka, ale zamotání se do sítě a teč břevna, kdy mu míč dopadl na záda a odrazil se do brány, to už byla neúnosná dávka smůly.Ale asi o deset minut později si to náš pilíř zadních řad vynahradil a odkopl míč směřující do opuštěné brány. Mezi tím se do šance na druhé straně dostával Kadlec, Flégl přestřelil. Střelec ročníku 2000 se ale prosadil v 49 minutě, když po centru Pekárka na malém vápně napodruhé trefil. Hned po tom Třebeš opět zaútočila po pravé straně a opět úspěšně. 6:3. V 55 minutě upravil stav Šmied, který využil vysunutí z obrany a opět běžel sám na brankáře, tentokrát zvolil střelu po zemi. Mladší žáci budou díky skóre přezimovat na prvním místě, ale hlavně i přes letní odchody starších hráčů ročníku 96 opět dokázali být favority okresu HK ve své soutěži. Práce trenérů Ličmana, Daniše a Roubala se tak společně s výkony starších kluků a postupným úspěšným zapracováváním těch mladších (Jánský, Flégl, Kadlec, Kunc) je znát. Díky taky rodičům, kteří během podzimu pravidelně zajišťovali odvoz na zápasy a na tréninky.

Kluci díky,bravoooo!Mám z

Kluci díky,bravoooo!Mám z Vás radost.

Gratulace

Velká gratulace k dobře zvládnuté dohrávce posledního podzimního zápasu.Dobrá práce hráčů i trenérů nejen v tomto zápase,ale všech předchozích podzimních.Škoda jen smolného utkání v Červeněvsi nebýt jeho vládnete okresnímu přeboru s větším náskokem.To nic nemění na tom že kluci sehráli podzim úžasně a nezbývá jen popřát a doufat že jaro bude neméně úspěšné a na konci sezony budou přeborníky okresu!Pro dosažení tohoto cíle je určitě potřeba dobře trénovat přes zimní přestávku.Nenarážím na metodiku a přístup k tréninku,ten je super,ale na tréninkové plochy.Tělocvična ve škole je nedostatečná.Zajímalo by mě jesli se neuvažuje o pravidelných trénincích v jiných městech např.Hradec Králové,Jaroměř.Trénink ve velké tělocvičně by byl určitě pro kluky větším přínosem.Mohli by se na jaro jistě lépe připravit,zároveň by byl trénink pro kluky určitě záživnější. Ještě jednou gratuluji.    Děkuji F.

..souhlasím,přes zimu by

..souhlasím,přes zimu by se mělo trénovat jinde,něž v nevyhovujících prostorách tělocvičny ve škole.To klukům moc nedá a pomalu se tam ani nevejdou,natož,aby tam něco natrénovali...

Tělocvična, umělka..

Souhlasím s vašimi názory, také bych tělocvičnu chtěl a k tomu umělku rozměrů alespoň elévského hřiště ( jedné poloviny normálního) s osvětlením. Ale..jsme v Černilově. Velice si pomoci obce vážím, ale výstavbu nové haly jsme prokaučovali, umělku stále neví obec, kde by stavěla - jestli u školy nebo v areálu fotbalového stadionu (od školy je to na hřiště v rámci tělocviku prý daleko..), máme Spolkový dům... Budeme se snažit nějaké plochy sehnat, žáci budou jezdit po turnajích, což je také příprava, ale do cizích hal se špatně dostává, nejsme z Hradce a proto nás Hradec nechce do svých hal pustit a když už, tak v nevhodný čas pro žáky - třeba od 20 hodin...