8. Mistrovské utkání (Borohrádek), soupeři: Borohrádek/Týniště, Olympie-Kratonohy/Stěžery

Opět v hodně oslabené sestavě, v obou zápasech převládala spíše bezmoc.

Týniště/Borohrádek - Černilov     6:0     Celkově: 11:4

branky: ---------

hodnocení: Zápas se hrál hodně nahoru, dolu. Když jdete 4krát za zápas úplně sami na branku a ani ji netrefíte, tak potom nemůžete vyhrát. Soupeř nás potrestal snad z každé příležitosti. Dnes nám nefungovala rozehrávka od branky, obrana spíše žalostná a o útoku nemluvně.

Olympie - Kratonohy/Stěžery - Černilov    10:3     Celkově: 13:9

branky: Ondra 2x, Beny

hodnocení: Opět vyrovnaný zápas s plnou dávkou zahozených šancí a hrubých chyb... Ale přeci jenom se nám blýskalo na lepší časy, když jsme zhruba hodině hry dokázali vstřelit první branku a dostali se tak do vedení. To nám ale nevydrželo dlouho a soupeř nás zasypal rychlými góly a byl z toho další debakl. Jako pozitivum bych dnes viděl perfektně odvednou práci mladších borců, které se těch starších nezalekli a předvedli obdivující výkon a vidím to jako příslib do budoucích zápasů. Hold ty starší se teď budou o své místo porvat.