9. Mistrovské utkání (Nový HK), soupeř: Olympia-Kratonohy/Stěžery

Černilov - Olympia-Kratonohy/Stěžery     1:3     Celkově: 6:6

branky: Adam

hodnocení: Opět nás trápila vysoká marodka a jen s jedním hráčem na střídání. Hráli jsme vyrovnanou partii, kde šance byly na obou stranách. Soupeř jich dokázal využít více jak my a dá se říct, že zaslouženě vyhrál. Škoda branky v poslední vteřině, která v součtu rozhodla, že jsme si se soupeřem rozdělili každý po bodu.

Černilov - Olympia-Kratonohy/Stěžery     10:6     Celkově: 18:9

branky: Adam 5x, Beny 4x, Kryštof

hodnocení: Tento zápas všichni jako vyměněný... Konečně jsme dokázali navázat na zápasy s podzimní části, kde nám fotbal šel a hlavně bavil. Takovou show, kterou pro nás připravili Beny s Adamem...no radost se na to dívat!!! Beny svými technickými zdatnostmi, Adam svým zabijáckým zakončováním ve vápně. Neúnavná obrana ve složení Daněk - Dvořák - Matlák, který to stíhal i dopředu, přes ní se soupeř těžkop dostával. Vepředu běhavý Kváša a vzadu pozorný Venda. Za dnešek velká pochvala a jen tak dál...