Áčko: zápas už směřoval k penaltám, do výsledku promluvil sudí

KDY: neděle 21.srpna 2016 od 17hod *  Černilov

ZÁPAS:  I.A třída : FK Černilov-FK Náchod B 1:2 (1:1)

Branky:   9´ V.Hrubý 1:0 * 37´ 1:1   * 91´ 1:2

Rozhodčí: Mlynář  ŽK: 2:5 (Roubal, Urban)

Sestava: L.Voltr - Zumr, Urban, V.Hrubý, Mich.Šmied- Schod, Štěnička, Schwarzer,Matoušek, Kvaček- Roubal (78Jan Žaba)

8´ Matouškův roh našel přesně hlavu V.Hrubého 1:0. Soupěř odpověděl střelou nad.

20´Roubal se nejprve chytil do ofsajdu, z následného brejku přehazoval gólmana, ale míč skončil mimo. O čtyři minuty později gólma jeho pokus vykopl

26´ rychlá akce dvojice Šmied, Roubal skončila střelou prvně jmenovaného, se kterou si ale brankář poradil

34´ přímák hostí zamířil nad bránu. Soupeř se čím dál tím víc prezentoval podrážděností, sudí jejich urážky přecházel, začal kupit chybná rozhodnutí

37´ ztráta míče ve středu pole, obrana nechala projít hostujícího Vaněčka, který přehodil Voltra

41´ o něco podobného se pokoušel Roubal, ale opět netrefil bránu

48´ nebezpečný roh Náchoda, následně už Černilov získal mírnou převahu

58´ naše rychlá akce po levé straně, ale Roubal v koncovce zaváhal.

62´ a opět Roubal, z pokusu o únik a jeho střely následoval jen roh

76´ Štěnička vyzkoušel z 22 metrů pozornost brankáře. Do brejku na pravé straně se dostal Schod, ale centr větší šanci nepřinesl

85´ podržel nás Voltr: přímák vyrazil před sebe a následně zlikvidoval i dorážku

87´ Žaba zužitkoval dlouhý míč, odcentroval do vápna, kde ho dobíhající záložník poslal hlavou těsně vedle

91´ scénář závěru zápasu vzali do rukou bohužel sudí. Akce z prava, míč směřoval do vápna a byl zastaven rukou Náchodského hráče, který ji rozhodně neměl u těla. 100% penaltu při svém premiérovém zápase v 1.A třídě sudí nenašel odvahu odpískat. Následoval rychlý brejk hostů do rozhozené defenzívy a centr na zadní tyč zužitkoval Vaněček.

92´ do velké šance se ještě dostal Schwarzer, ale trefil tyč