B: Mistrovský zápas s týmem Kobylice B, doma

25.04.2009 - 19:00

KDY: sobota 25.4.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Kobylice B 4 : 2 (1:0)
Rozhodčí: Merbs, Hušek

Branky: Petrásek, Imlauf, Jukl, Jan Hrubý

sestava: Lukáš Voltr - Martin Souček, Petr Hrubý, Tomáš Schwarzer, Ondřej Hofman - Jan Pokrupa (46' Jiří Havlas), Vojtěch Hrubý (46' Radomír Imlauf), Lubomír Veselovský, Jan Hrubý - Pavel Jukl, Pavel Petrásek (73' Martin Holeček)

Povinné vítězství proti oslabenému soupeři, ale výkon nenadchl. Hosté hráli skoro celý první poločas v deseti, až těsně před koncem půle je doplnil zkušený Klimt. Domácí první poločas doslova prospali. Nebýt hrubé chyby hostujícího brankáře, který si centr Pavla Petráska srazil do sítě, do kabin by se odcházelo za nerozhodného stavu. Příchod Radka Imlaufa oživil naší ofenzívu. Dědek nejdříve zazdil dvojnásobnou šanci, ale později ukázkovým bodlem vstřelil uklidňující druhý gól. Po třetí brance Pavla Jukla opět zavládlo v našem mužstvu uspokojení a hosté snížili. Rychlou odpověď zařídíla dvojice, střelec Honza Hrubý a nezištně přihrávající  Pavel Jukl. Poslední slovo měl opět podruhé hostující Klimt, který opět  využil slabší hry našich krajů.

Nepočetná divácká kulisa mohla být v sobotním odpoledni spokojena pouze s dobrým počasím a ziskem tří bodů.  Hra se naší rezervě mnoho nedaří a chybělo i větší nasazení. Z trojice Hrubých byl dnes rozhodně nejlepší spolehlivý stoper Petr, který zastínil své potomky patřící do kádru A-mužstva.

Sláva Horák napsal

Sláva Horák napsal hodnocení hodně, hodně dobře...Fotbal je o chytrosti (Kudra říká o mazanosti), trpělivosti, nasazení a chuti něco předvést sobě a ostatním. Chytrost a trpělivost nám chyběla především v prvním poločase. Je trochu zvláštní, když si někteří hráči nevšimnou, že soupeř hraje o deseti, nevidí, že se slupeři nechce hrát, zakopává míče, pomalu rozehrává. Trpělivost je i v tom, že hraju systém, hraju na postu, který byl určen. Potom se nemůže stát, že v útoku je 6 hráčů, kterým nemá kdo přihrát míč. V tu chvíli ztratím početní výhodu, kterou jsem mám na hřišti v počtu více hráčů. Chci pochválit Petra Hrubého, Luboška Veselovského, Tomáše Schwarzera a poprvé Pavla Jukla. K Pavlovi - kdyby stále nečekal při kličce na soupeře a předváděl takové akce jako před nahrávkou na gól Honzovi Hrubému (to znamená vzít balón, v rychlosti udělat kličku a běžet co nejrychleji s balónem), tak má místo v A týmu jisté.

"Bokem" jsem si nechal Radka Imlaufa, jeho výkon, nasazení bylo excelentní. Ukázal mladíkům, jak se má bojovat, když se chci dostat na hřiště v základní sestavě, jak se hraje, když má člověk fotbal rád, když se chce vyhrát. To je o tom nasazení a chtít něco ukázat jiným - fanouškům, trenérovi...Doufám, že se mladíci dívali..Petras, co ty na to? A líbil se mi jeho přístup po zápase U vidliček - protože dnes hraje od 11 malý fotbal, tak mezi prvními odešel. A když jsem u mladíků a U vidliček. I když je hodně haním, občas na ně nadávám, tak se mi líbí, že spolu drží, že jsou partou. To je u fotbalu také důležité.

Předposlední poděkování patří fanouškům, kteří vcelku v klidu přežili rozhodování rozhodčího..

A poslední poděkování opět "vidličkám" za vítězné, sponzorské klobásy.

Jarda Pokrupa

zápasové hodnocení je z

zápasové hodnocení je z pera Josky Šolce, já jen zakládal událost jako takovou do kalendáře oddílu