Béčko: další dvě prohry. V neděli s Libřicemi další pokus o obrat

ZÁPAS:  SK Libčany B - FK Černilov B 7:1 (4:1)

Branka:   11.min Bouchal 1:1

Rozhodčí:  Ležík   Karty: 0:1

Sestava: Voltr Michael - Nápravník Josef (56 Šmied Mart.), Kříž, Nápravník Jan, Dědek (42 Hlaváč) - Obzina (73 Bednář), Církva, Bouchal, Čapek Jaroslav (82 Podstata) - Jelen , Havlas

Libčany se ujali vedení po individuální akci střelou z 9.minuty do horního rohu. O tři minuty později po centru propadl míč na zadní tyč k Bouchalovi, který srovnal. Domácí se ale opět brzo trefili po rohu hlavou a po závaru přidalší další branku. Naše brejky nezakončil přesně Bouchal a Obzina. V dalších chybělo lepší finální řešení. Mimo pálil Církva. Libčany byly zranitelné v obraně, ale vpředu měli zkušené a kvalitní hráče. Ty se prosadili do poločasu ještě jednou a pak dvakrát po změn stran včetně penalty. Voltr předvedl pár solidních zákroků při brejcích soupeře. Do šance už jsme se po změně stran už nedostali.

Už minulý týden byl pro Béčko soupeř z horních pater tabulky nad sílly. Doma prohrál s Lhotou pod Libčany 2:8. Sestava: Podstata (80 Voltr Michael) - Dědek, Kříž, Voltr, Havlas  - Nápravník Jan., Bouchal (66 Hofman), Církva, Hlaváč - Jelen, Holeček (66 Čapek)