Béčko drželo basu v úspěšném Černilovském víkendu a porazilo Hořínevěs

KDY: sobota 3.září 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída (4.kolo) : FK Černilov B- Sokol Hoříneves 3:0 (2:0)

Branky:   2x Benák (11 a 26min) 1x Čapek Patrik (90min)

Rozhodčí: Koza ŽK 0:2

Sestava: Holeček (62min Taclík Jan) - Šmied Mart., Čapek P., Voltr M., Dědek - Hovorka Jak., Gernat, Jelen, Janeček - Benák, Jonáš (75 Bednář)

Souběh s Áčkem pozměnil naši sestavu. Do brány se musel postavit Holeček, který už za stavu 1:0 reflexivně vytáhl pokus hostí na tyč. V 10 minutě totiž Benák doběhl dlouhý odkop z obrany a poradil si jak s obráncem, tak s brankářem. Vyřešili jsme v obraně přímý kop soupeře a z dalšího brejku Benákem opět udeřili. Velkou šanci měl po centru Jonáš. Přestřelil. Benák mohl dát branku do šatny, ale obránce ho v poslední chvíli zastavil a pak si Jonáš s Janečkem dávali v zakončení přednost. Po změně stran jsme se tak stále museli o výsledek obávat, protože jsme nechali hosty hrát. Sami jsme spoléhali na brejky, ale v koncovce jsme neuspěli. Naštěstí to platilo i o Hoříněvsi. Zatrnulo nám po hodině hry, kdy se zranil Holeček a do brány musel Voltr, ale i díky bojovnosti mladých Hovorky a Gernata jsme se nejen ubránili, ale dostávali se i do šancí. Jak na běžícím pásu je zahodil Hovorka, Gernat, Jelen, Jonáš a třikrát (!) Bednář, který ho střídal. Soupeřovi šance jsme zastavili. Nakonec jsme po sérii rohů propálili Čapkem obranu a uzavřeli stav na 3:0.