Béčko: Gól z rohu, dvě červené, sanitka a nakonec i prohra v Probluzi

KDY: neděle 25.září 2016 od 16:30hod

KDE:  hřiště Probluz

ZÁPAS:  IV.A třída (7.kolo) AFK Probluz B - FK Černilov B 4:1

Branky:   22´, 32 a 41min * 85´ Jelen  3:1 * 88´ 4:1

Rozhodčí: Hruška ŽK 1:1 ČK: 1:1

Sestava: Hlaváč - Šmied Mart., Macháček. Čapek Patrik, Dědek - Hovorka, Gernat, Jelen, Kvaček - Zaba Jakub, Flégl
(střídali T. a M.Obzina, Bednář, Janeček a Jonáš)

Kdo dal přednost fotbalu v Probluzi místo TV, nenudil se. Naše úvodní patnáctiminutová převaha a snaha o rychlé akce nebyla střelecky dotažena do konce a přišel šok v podobě branky přímo z rohu. Než jsme se vzpamatovali, byl najednou stav 3:0 pro domácí a poločas. Po změně stran jsme zahájili podobným náporem, ten byl tentokrát zastavený v 55.min vyloučením Gernata. O chvíli později se opět nehrálo, zkolaboval domácí obránce a nejen že musel střídat, ale volala se i RZ. Následně byl k vidění útočný fotbal, když především my zahazovali šance. Do první se dostal Flégl (tyč) a pak T.Obzina. Početní stav na hřišti se srovnal po nesmyslném zákroku právě na T.Obzinu od brankáře domácích (mimo vápno). Další naše nepřesné střelecké pokusy: Čapek a 2x Kvaček. Prosadil se až v závěru Jelen, který před obráncem a brankářem změnil směr nakopnutého míče. Domácí posílení o čtyři hráče z jejich včerejšího zápasu Áčka nám pak ukázali jak zacházet s koncovkou, že stačí jen přesně si nahrát a trefit bránu...