Béčko konečně vyhrálo

FK Černilov B - SK Smiřice B 1:0 (0:0)

KDY: neděle 23.dubna 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 19.kolo

KDE:  tráva v Černilově

Branka:   52. Mich. Voltr

Rozhodčí: Hruška. ŽK: 4:2 (Církva, Obzina, Holeček. Voltr)

Sestava: Holeček - Hlaváč, Macháček, Jak.Žaba, Mart.Šmied -
Janeček (78.Jonáš), Církva,Jelen, Mat. Obzina (46.Tom. Obzina)- Hovorka (75 Bednář), Mich. Voltr

Za nevlídného počasí se hrála nepřesná nakopávaná bez vyloženější šance. Hosté spoléhali na brejky, ale pohlídali jsme si je, nebo mířily mimo. Ani my se ale nedokázali dostat do vyloženější šance, kromě střeleckých pokusů nad (Jelen). Po změně stran Jelen opět přestřelil. V další akci Obzina, který nastoupil po delší době zaviněné zraněním,  z prava ocentroval a na zadní tyči Voltr z úhlu prostřelil brankáře. V tu chvíli jsme už hosty dostávali pod tlak, ale mířili mimo. Soupeře zpět do hry dostalo naše polevení i výroky sudího v okamžicích, kdy se zápas začal hrotit. Přímé kopy hostí mířily mimo, střelu z dálky Holeček jistil.