Béčko obralo lídra o dva body

KDY: neděle 8.9.2013
Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Cerekvice n. Bystř.  2:2 (1:1)

Branky: 19min 1:0 Jelen z penalty ,  30.min 1:1 z penalty ,  53 min 1:2 vlastní, 74min 2:2 Jelen (Hlína)

Sestava:   Voltr Luk. -  Nápravník Jos. (66 Šmied) , Kříž, Benák, Voltr Mich. - Hlína, Havlas, Bouchal, Nápravník Jan (66 T.Hofman) - Jelen (84.Imlauf), Obzina (87. Daniš)

Cerekvice do tohoto zápasu neztratila ani bod. Začala nebezpečnější snahou, ale zabrzdili jsme je po dvaceti minutách, když přišel faul na Hlínu ve vápně a Jelen se z penalty nemýlil. Bránu soupeře ohrozil z přímáku Havlas, Bouchal (pod břevno) a Kříž (nad). Cerekvice odpověděla brejkem s kterého si vymodlila faul ve vápně a úspěšně proměněnou penaltu. V zápase bylo vidět daleko víc tvdrých zákroků než šancí. Dva hostující hráči odkulhali do poločasu, likvidační zákroky na naše plejery přišly pro změnu po poločase. Sudí si přes kapitány neudělal pořádek hned na začátku a pak se divil vyhrocenému průběhu, běhěm kterého rozdal 10 žlutých karet. Padaly ale i branky. V 53. minutě po zmatku v našem vápně zavěsil Kříž hlavou do vlastní sítě a zdálo se, že zase ztratíme vedení v zápase. Jenže v utkání jsme už byli těmi aktivnějšími. Z několika nadějných šancí jsme využili jedinou. Po centru Hlíny se na zadní tyči na malém vápně prosadil hlavou Jelen. Ubránili jsme se přímáku.
Na FB by se začátkem příštího týdne mělo objevit pár fotek a krátké video z důležitých momentů I.poločasu !

A ještě zpravodajská povinnost z minulého týdne: Druhého favorita jsme taky potrápili, ale vedení po brance Havlase jsme v exdivizní Lhotě p. Libčany neudrželi a dvakrát inkasovali. Škoda neproměných šancí Nápravníkem a Danišem. Sestava: Voltr - Dolejší, Kříž, Obzina, Dolejší - Nápravník Jan, Mindek, Halvas, Čapek (Nápravník Josef) - Jelen (Imlauf), Hubálek (Daniš)