Béčko: Otočilo v Malšovicích z 0:3 na 5:3.

KDY: neděle 15.6.2014
hřiště v Malšovicích od 17 hodin
ZÁPAS: poslední kolo nadstavby: Sokol Malšovice B - FK Černilov B  3:5 (3:2)

Branky:   8´1:0, 14´2:0, 21´3:0 , 23´ Lukáš Voltr z penalty 3:1, 32´Bouchal 3:2, 60´Havlas 3:3, 72´a 86´ Jelen 3:4 a 3:5

Sestava: Voltr Lukáš - Hlaváč (80 Kříž) ,Benák, Nápravník Jos., Voltr Michael - Šmied (56 Obzina), Bouchal, Havlas, Hlína (64 Nápravník Jan) - Mindek , Jelen

Úvod posledního kola sezóny nás vinou sobotní rozlučky zastihlo ještě s kocovinkou ze které jsme se dostali až po dvaceti minutách hry a pomohla nám z ní úspěšně proměná penalta brankářem Volterem. Před tím jsme k soubojům přistupovali ležérně a nedůsledně. Aktivní domácí si počínali s přehledem a trestali naše chyby. Měli jsme jen střelecké pokusy Mich.Voltra do brankáře a Jelena mimo. Chyba domácí obrany v rozehrávce a faul na Mindeka přinesl zmíněnou penaltu. Po ní si ještě uspěšný exekutor zapsal v té svojí bráně dva zákroky, kdy nás podržel. Kombinace zakončená náhrou Hlíny na Bouchala přinesla snížení s kterým se poločasová přestávka zvládala lépe. Po ní jsme pokračovali v převaze, jenže Jelen na rodném place nedal tutovku. Po hodině hry přišel Obzinův centr na Jelena, který sice míč netrefil ideálně ale dobíhající Havlas se nemýlil a vyrovnal. Zaskočení domácí se už na moc nezmohli a když se přes obránce konečně prosadil Jelen, zasadili jsme jim tím definitivní úder. Tutovky pak nedal Obzina. Domácí to zkoušeli jen ze střední vzdálenosti, marně. Za to Jelen při poslední akci doklepl do prázdné brány. Výhrou jsme ve spojení obou soutěží IV tříd získali celkové šesté místo.