Béčko postoupilo do 2 předkola GIST poháru

KDY: neděle 10.8. 2014
hřiště v Jeníkovicích od 17 hodin
ZÁPAS: 1.předkola okresního GIST poháru: Sokol Jeníkovice- FK Černilov B  1:2 (1:0)

Branky:   28´1:0 * 67´ Hlaváč 1:1 a  85´Hofman 1:2

Sestava: Voltr Lukáš - Hlaváč ,Kříž, Nápravník Jos.,
Voltr Michael - Šmied , Bouchal, Jelen, Mich. Hlína - Hofman , Nápravník Jan

IV.A třídy z důvodu nižšího počtu účastníků začínají až v září a tak je srpen vyplněný pohárem. Domácí za horka a nerovném terénu vyčkávali a úvodní čtvrthodina tak patřila nám. Ale Jeníkovice se ubránili a trestali naše zbytečné ztráty rychlými brejky. Vyšla jim až akce z 28.minuty. Po brejku Honzy Nápravníka a vytěsněné střele do tyče netrefil odkrytou branku Bouchal. Na druhé straně průnik domácích vytěsnil Luk.Voltr. Domácí měli jasnou převahu, ale ve druhé půli začali bránit těsné vedení a my postupně nabrali síly. Šance Bouchala, Jelena a Nápravníka ještě brankou neskončily, ale při nastěhování se na polovině soupeře i bez hráčů na střídání jsme dokázali vyrovnat. Kříž z obrany rychle poslal do brejku na Hlaváče, který premiérovou brankou (k tyči) mezi muži domutil domácí zabrat. Ale jejich snahy jsme si hlídali. Hlavička a přímý kop šly nad, střídající útočník se zalekl svojí šance, když k němu prošel míč. A když už se začalo myslet na penalty, závar před brankou a Voltrem prodloužený míč našel hlavu Hofmana, který dal do zakočení zbytky svých posledních sil. V neděli tak v II.překole přivítáme Malšovice B. Ve středu v přípravě (17:30) ještě Třebeš mladší dorost.