Béčko předvedlo solidní výkon, dvoubrankové vedení ale ztratilo

Sok Jeníkovice - FK Černilov B 3:2 (2:2)

KDY: sobota 20.května 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 24.kolo

KDE:  tráva Jeníkovice  Rozhodčí: Hruška  ŽK: 1:0

Sestava: Gernat - M.Obzina, M.Voltr, Jak.Žaba, Mart.Šmied - Janeček,Církva, Flégl, Hlaváč - Hovorka
(84.Bednář), Jelen (84. Jonáš)

V 6.minutě se z levé strany prosadil střelou na zadní tyč Hlaváč a o dvě minuty později si s obranou domácích poradil Jelen. Domácí se nám tak podařilo dokonale zaskočit produktivitou. Hrál se otevřený fotbal ze spoustou šancí na obou stranách. Za nás jmenujme Hlaváče a Jelena, kteří se ocitli tváří v tvář brankáři domácích ale neuspěli. Soupeř snížil po zbytečné ztrátě při rozehrávce. Na druhé straně střílel pod břevno Šmied, ale domácí brankář si se štěstím poradil, při střele Církvy ho zachránilo břevno. Do poločasu se šlo ale za stavu 2:2, když si Obzina srazil centrovaný míč do vlastní sítě. Po změně stran šance a ofenzivní fotbal pokračovali. Hlavně trio Hlaváč, Církva, Flégl v naší záloze předvádělo neobvykle aktivní hru, ale chyběla zkušenost a klid při zakončení. V otevřené obraně úspěšně odvraceli Žaba a Voltr, protože i domácí si vytvářeli šance. I Gernat předvedl několik solidních zákroků, ale projevila se zkušenost domácích, kteří skóre otočili a nakonec i přes náš trvající tlak, výhru ubránili.