ZÁPAS:  IV.A třída (8.kolo) Sendražice - FK Černilov B 2:4

Branky:   2´ Benák  0:1 * 4´ 1:1 * 11´,13 a 29´ Benák 1:2 až 1:4 * 39´ 2:4

Rozhodčí: Bačo ŽK x

Sestava: Hlaváč - Šmied Mart., Macháček. Žaba Jak. , Dědek - J.Čapek, Žaba Jan., Bouchal, Obzina Matěj - Benák, Bednář

Ze Sendražic jsme body nepřivezli, ani nepamatujeme. Dneska jsme navíc neměli hráče na střídání a chyběli někteří zkušení hráči. Zkušenost jsme nahradili bojovností méně zkušených a aktivitou Benáka, který po dnešním střeleckém představení asi v Béčku dlouho nezůstane. :-) . Hned v první minutě zaskočil obranu i branáře. O dvě minuty později jsme neuhlídali domácího útočníka (1:1) a v 11 té jsme po ruce ve vápně čelili penaltě, ale Hlaváč ji nejen že chytil, ale z výkopu založil akci na jejímž konci byl opět Benák.  V 13 minutě Benák po Bouchalově příhře potrestal chybu zaváhání obránce a brankáře, přehodil ho na 3:1. Na nerovném hřišti se víc bojoval o míč, než kombinovalo. Zvýšili jsme na 4:1 a kdo jiný než Benák. Sice až na druhý pokus díky nedůrazu obránce, ale uspěl. Domácí snížili v závěru. Druhý poločas tak byl o tlaku domácích, který jsme ale obětavě zastavovali na hranici vápna. Snahy o brejky už z naší strany k ničemu nevedli. Šance jsme ale  měli možná vyloženější než domácí, dvakrát jsme minuly branku. V závěru už docházeli síly, někteří hráli na hranici sebezapření ale nedopustili jsme ani zdramatizování.