FK Černilov B - SK Libčany B 0:5 (0:2)

KDY: neděle 4.června 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 26.kolo

KDE:  tráva v Černilově   Rozhodčí: Vlachý

Sestava: Hlaváč - Mart. Šmied (81. Bednář), M.Voltr, Jak.Žaba, M.Obzina (46.Dolejší) -Janeček (72.Jonáš), Flégl, Církva, T.Obzina (65.Hovorka) - Benák, Havlas

Téměř jistě postupující Libčany byly v zápase jasně lepší. My působili odevzdaně, ale defenzíva v první půli jakž takž fungovala. Po změně stran už to bylo volnější a zatím co my měli minimum brankových šancí (jen Flégl), soupeř se radoval ještě třikrát.

Smiřice B - FK Černilov B  4:8 (2:2)

KDY: neděle 11.června 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 27.kolo

KDE:  tráva ve Smiřicích   Rozhodčí: Olah

Sestava: Hlaváč (46 Mart. Šmied)- Mart. Šmied (46. Hlaváč), M.Voltr, Jak.Žaba, M.Obzina (60. Janeček) - Benák, Církva (75.Bednář), Flégl, Gernat (46 Jan Žaba) - Jelen (70. Jonáš), Havlas

I domácí se loučí se soutěží (budou hrát na Náchodsku) a i v deseti dokázali nakopávanými míči za obranu v 18.té minutě vést 2:0. My celý zápas útočili do plných a obrat v zápase začal Církva, střelou doprostřed brány, kterou brankář podcenil. Benák pálil nad, stejně jako Církva. Průnik Jelena po levé straně,klička a střela z úhlu znamenala poločasový stav 2:2. Hned po změně stran zahodil tutovku Církva. Pak odcentroval Hlaváč, který si šel na druhý poločas zahrát a Jelen nás poslal exkluzivní střelou přes hlavu do vedení. Po chvíli uzavřel svůj hattrick a potvrdil že mu to stále střílí a bude škoda, když skončí. Ale to platí i o našem dravém,ale náladovém "mládí". Soupeře jsme mačkali i nadále a výsledkem byla branka Hlaváče na 5:2 a pak se při přímáku projevila zkušenost Benáka, který za pomocí gólmana vymetl šibenci. My prostřídali, zahodili Jonášem dvě tutovky a domácí to probudilo. V bráně se nudící Šmied inkasoval na 6:3. Jan Žaba následně potrestal chybu obrany a vsítil náš sedmý gól. Do tutovky se dostával i Bednář, ale brankář mu pokus chytil. Ale do šancí se dostali během zápasu i další: Havlas, Voltr, Flégl... Smiřice povedeným obloučkem snižovali na 7:4, ale poslední slovo měl Flégl, který si pohrál s obranou i brankářem. Béčko ještě čeká čtvrteční domácí předehrávka - a konec.