Béčko se rozloučilo vysokou výhrou

KDY: neděle 13.listopadu 2016 od 14hod

KDE:  Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída (14.kolo)  FK Černilov B . AFK Probluz B 8:1 (4:0)

Branky:   4x Jelen (15,67,78 a 83min) 2x Jan Žaba (22 a 68.min) 1x Matoušek (5 min) a  Halvas (13min)

Rozhodčí: Kincl

Sestava: Hlaváč - Janeček, Šmied Mart., Macháček, Gernat - Hlína, Matoušek, Havlas, Obzina Matěj (59 Bednář) - Žaba Jan, Jelen

Za mrazivého počasí, den po rozlučce, jsme o zápase rozhodli během prvních dvaceti minut. Soupeři přijel jedenáctý hráč až po čtvrthodině a my toho využili dokonale. Obrana soupeře byla dost prostupná, abychom se čtyřikrát prosadili. Pak už jsme výrazně polevili a probudili se zas až po 68.minutách, kdy jsme skórovali hlavně z brejkových situací. To ještě Matoušek minimálně dvě a Hlína jednu, tutovku nedali. Až v závěru jsme hostím dovolili čestný úspěch.

Střelci Béčka po podzimu: 9x Jelen 8x Benák 4x Jan Žaba 2x Kvaček 1x P.Čapek,Novák,Flégl,Roubal,Hovorka,Hlaváč, Matoušek a Havlas