Béčko v Hoříněvsi 0:3 - teď se nedaří

KDE:  hřiště Hoříněves

ZÁPAS:  IV.A třída (11.kolo)  Sok. Hoříněves - FK Černilov B 3:0

Branky:   21´ 32´ a 43´

Rozhodčí: Stránský ŽK 2:2 (Voltr, Hovorka)

Sestava: Hlaváč - Šmied Mart. (55 Bednář), Macháček, Voltr Mich., Dědek - Hovorka, Jelen, Gernat, Obzina Matěj - Benák, Žaba Jak.

Jakoby se nám ve studeném počasí ani hrát nechtělo. Ze začátku to nebyl pohledný fotbal ani z domácí strany, ale Hoříněves byla důraznější a díky tomu dvakrát dorazila se štěstím míč po závaru ve vápně do sítě a pak už zápas definitivně ovládla. V první půli měl jedinou naši šanci Benák, ale poslal míč mimo. Po změně stran věnoval v brejku míč do náruče gólmanovi Jelen, který pak ještě zamířil mimo. Oproti minulému týdnu chyběla týmová bojovnost, bohužel opět jsme nebyli komplet (nemoce, práce).Chybí motorová myš ve středu zálohy, na krajích máme zatím jen učedníky a taky není klasický brankář.