Béčko v Libřicích 3:0

KDY: neděle 24.8. 2014
Libřice od 14 hodin
ZÁPAS: 3.předkola okresního GIST poháru - zápas vyřazených týmů:

Sl. Libřice - FK Černilov B 0:3 (0:1)

Branky:   18´Bouchal 0:1 * 55´ Hlína 0:2 * 76´Bouchal 0:3

Rozhodčí:  Koki    Karty: x

Sestava: Voltr Lukáš - Voltr Michael, Kříž, Benák, Šmied (46 Hlína) - Nápravník Jan, Bouchal, Matoušek (71 Imlauf) , Hlaváč - Jelen, Havlas

Zápas měl spíš přípravný charakter, nešlo v něm o žádný postup. V sestavě soupeře nastoupil mimo jiné i exĆernilovský Daniš a Blažek. První poločas byl vyrovnanější, i když jsme měli víc příležitostí. Největší využil po průniku mezi padajícími obránci Bouchal. Na druhé straně šly střely spíš mimo. Domácí ve druhé půli odpadli, nedařilo se jim. Byly jsme důraznější a rychlejší na odraženém míči. Nahlodala je i branka Hlíny po Jelenově přihrávce a dorazil gól důrazného Bouchala po Imlaufově centru, při kterém neměl Šlor neměl míč pod kontrolou. Libřičtí hrozili jen střelami z dálky.