Béčko v premiérovém zápase IV.A třídy sahalo v Cerekvici n.B. po třech bodech. Neveze nic

KDY: sobota 18.8.2012
Na hřišti Cerekvice n.B
ZÁPAS: Cerekvice - FK Černilov B  3:1 (0:0)

Branky: 52. Holeček 0:1 * 85.min 1:1 * 90.min 2:1 * 92.min 3:1
Sestava: Hodek - Šmied (72. Dolejší), Slezák P.,  Holeček, Fibiger R. - Hryzlík, Blažek, Marek L. (85.Voltr L.), Havlas J. ml. - Jelen, Benák (55.Daniš)

Béčko (zpět po 10-ti letech v IV,A třídě) dnes zažilo několik comebacků (Slezák. Hryzlík a hlavně Blažek) a premiéru dorostence Dolejšího. Na Cerkvické louce Béčko za horkého počasí čelilo úvodnímu tlaku domácích, ale tu největší šanci si na konci úvodní půle vytovřil Petr Jelen. Sám proti padajícímu brankáři, ale zapomněl na střeleckou formu ze čtvrtečního tréniku. Po změně stran jsme přežili tlak a šance domácích a Holeček po rohu hlavou trefil přesně. Odolávali jsme tlaku domácích (podržel nás Hodek), ale pojišťovací branku jsme nepřidali. Trest přišel pět minut před koncem, když unavená defenzívní hra našeho týmu nechala volného hráče, který namířil svou střelu do horního rohu. Ještě jsme měli šance na plný bodový zisk, ale to by se musel trefil Jelen hlavou a nebo v supertutovce Havlas. Domácím se vyplatila živelná útočná hra a po nedorozumnění Slezáka s Hodkem Cerekvice skórovala podruhé. Rezignované obrana Černilova pak inkasovala ještě jednou.