Béčko veze z derby bod, díky Jelenově brance z nastavení

KDY: sobota 20.srpna 2016 od 17hod

KDE:  Libřice

ZÁPAS:  IV.A třída (2.kolo) : Libřice - FK Černilov B 2:2 (0:1)

Branky:   16 a 92 min Jelen

Rozhodčí: Pára se nedostavil ŽK: 1:1

Sestava: Ruml - Šmied Mart., Benák, Čapek Patrik (81 Obzina Mat.), Voltr M.- Čapek Jar. , Novák, Havlas , Žaba Jan - Jelen, Taclík (60 Hovorka Jak.)

Tradiční derby se zpozdilo o půl hodiny, nedostavil se sudí a tak si zápas vzal na starost nejodvážnější domácí funkcionář. Přestože naše obrana měla od začátku problém pokrýt nebezpečného Sapižáka a Hraběte, do vedení jsme se po hrubce stopera dostali my, konkrétně Jelen, který se zkušenou kličkou zbavil i brankáře a zakončil. Podobnou hrubkou jsme mohli vedení zvýšit, ale Taclíkův atak skončil mimo. Novákova akce brankou už taky neskončila. Domácí zakončovali nepřesně, nepovedlo se jim ani potrestat naší malou domů nepřímým volným kopem. Naše hra byla na nerovném a tvrdém hřišti sice nepřesná, ale bojovná. Nepovedl se vstup do druhé půle. Libřice vyrovnali po standartce, kdy míč propadl až k zadní tyči a výsledek otočili po brejku. Těch na straně domácích přibývalo. Ale buď byli nepřesní v koncovce, nebo jsme v obraně na poslední chvíli zatáhli za záchrannou brzdu. Sami jsme se dopředu moc nedostávali, ale stále nás zdobila bojovnost. Tvrdé souboje provázely celý zápas, několik hráčů dohrávalo se sebezapřením (domácí Mildner dokonce s roztrženou hlavou). Obětavost nakonec přinesla bod, dlouhý míč Rumla obrana Libřic nezachytila a Jelen se ve druhé minutě nastavení dokázal opět zkušeně prosadit.Zajímavostí je omlazení našeho kádru, dorostenci Žaba, Taclík a loňští starší žáci Hovorka a Obzina získávají cenné zkušenosti. Poměr věkového průměru: Libřice 32let. My 24,7 let.