Béčko získalo další bod, pro tabulku je to zatím ale málo

KDY: neděle 27.10.2013 od 14:30ti hodin
Malšovice
ZÁPAS: Sok. Malšovice B - FK Černilov B  2:2 (1:1)

Branky:  6min 1:0 * 42min Voltr Michal 1:1 * 49min 2:1 * 65 min Havlas 2:2

Sestava: Luk.Voltr - M.Voltr, Kříž, Mindek, Dolejší (85 Hlaváč) - Jan Nápravník, Bouchal, Havlas, Obzina - Imlauf (67 Šmied Martin) , Jelen (36 Šmied Michal)

Vstup do zápasu se nepovedl. V 6 minutě jsme nechali útočníka projít a přesně vystřelit. Hlavy jsme zvedali jen pomalu. Malšovičtí měli míč častěji na kopačkách a naše šance Havlasem byla na dlouhou dobu jediná. Až v 37 minutě trefil břevno Michal Šmied, který střídal zraněného Jelena. O čtyři minuty později kopal Bouchal roh a Voltr se na zadní tyči hlavou nemýlil. Soupeř odpověděl brejkem a nastřelenou tyčí. Ani vstup do druhé půle nebyl vydařený, hráč ve středu pole měl dost času a prostoru založit kombinační akci, kterou jsme nestíhali bránit. Postupně jsme začínali být nebezpečnější z brejků. Obzina hlavičkoval nad, Nápravník brankáře jen vyzkoušel, podobně jako Michal Šmied. Tlak jsme ale brankou nakonec zůročili. Po rychlé akci střílel ze strany Imlauf a odražený míč poslal nekompromisně do sítě Havlas. Aktivní hru předváděli i Malšovice a hrozili z přímáku a pak po střele do tyče, kterou ještě vytahoval Voltr na roh. V závěru si premiéru odbyl dorostenec Hlaváč a pomohl tak k zisku spravedlivého bodu. Ten ale pro lepší postavení v tabulce nestačil. Šestý zápas v řadě jsme neprohráli, zapsali jsme si třetí remízu v řadě.