Bojovnost na maximum - třetí výhra v řadě

FK Černilov - FC Vrchlabí 1:0 (1:0)

dohr 1.kolo VOTROK krajského přeboru - Středa 2.září od 17:30 hodin * tráva Černilova*

Branky: 23.min Šmied

Sudí: Nymsa ŽK: 1:3 *  105 diváků

Sestava: Šebesta - Benák, Urban, Svatoň, Daněk - Schwarzer, Charous, Hušek, Vydarený, Hartig (82.Hovorka) - Šmied (připraven ještě Novák, Maléř, Bešík a Havelka)

Na marodce celkem plno (Matoušek, Markovič a oba Hrubí) a na střídačce do hry trio dorostenců a uzdravený Novák. Soupeř budil respekt, i když měl kontě dvě výhry, stejně jako my. Deset minut nás k ničemu moc nepustil, ale pak jsme si vytvořili sérii šancí: 10.min Hušek z dálky otřel míč o břevno. 11.min Šmied vystřelil z úhlu na bránu. 12.min: Vydarený se pěkně uvolnil a střelu gólman Vrchlabí vyrážel na roh. Ve 13.min se do první šance z brejku dostalo Vrchlabí. 17.min vystihl míč Hartig a nahrál ho Šmiedovi, který v koncovce zaváhal. O pět minut později už si s přesnou příhrou Huška poradil úspěšněji: 1:0. Po půl hodině hry s zapsal střelu nad Benák a vzápětí otestovalo Šebestu střelou pro změnu Vrchlabí. Z protiútoku centroval Daněk a Šmied sice míč usměrnil, ale brankáře nezaskočil. V závěru poločasu nás hosté zmáčkli ale výsledkem bylo "jen" břevno. Nebezpečné byly jejich dlouhé auty do malého vápna. Po změně stran se na obou stranách začalo více chybovat. Hušek trefil v možnosti jen obránce, pak si dvě střely mimo zapsalo Vrchlabí. Zápas provázelo hodně soubojů, ale férových. Hráči si hrábli na dno svých sil. V 83.min centr zleva Šmied směroval mimo bránu. Střídající Hovorka se v 91.min dostal do brejku, zvolil střelu, kterou ale brankář vytlačil na roh.  Pak se další možnosti zalekl a v druhé nastavené minutě jsme si oddechly, když závar v obraně vyřešil mezi třemi tyčemi Šebesta. I přes termín pracovního dne se v Černilově opět sešla solidní a hlasitá divácká návštěva. V sobotu jedeme na Olympii jako první tým tabulky Votrok krajského přeboru !