Bronz z Jaroměře + plán na týden

Dnes nám naše "dvašestky" udělaly velkou radost. Nejprve výsledky:

Černilov - Nový HK 1:2, g. Lukáš

Černilov - Nové Město 2:2, Lukáš, Míša

Černilov - Velké Poříčí 2:1, Lukáš, Pelda

Černilov - Náchod 2:1, Lukáš, Sam

Černilov - Fk Pardubice 3:1, Lukáš, Fanda, Míša

Černilov - Jaroměř 1:1, Sam

Sešli jsme se v brzkých ranních hodinách, první zápas již v 8. Hráli jsme ve dvou čtyřkách s Dandym v kase. Za celý turnaj se nenašel soupeř, který by nás přehrál. S Novým HK jsme sehráli vyrovnané utkání, kde vyhrát mohly oba. Bohužel jsme dvakrát nepokryli dorážku soupeře a své šance nepromněnili.

2.zápas s NMnM, byl v naší režii, ale opět nedůrazem před vlastní brankou soupeř koriguje. Poté se o vyrovnání postaral rozhodčí, kdy po důrazu útočníka N. Města, který Dana naramploval a balón se došoural za čáru, odpískal nejprve faul na gólmana a pak po dvou minutách ošetřování Dana, ukázal, že je to gól. Prazvláštní sudí. Škoda, ztráta dvou bodů.

3. zápas jsme si již zvykli na halu a náš výkon šel nahoru. Zasloužená výhra našeho družstva.

Zápas s Náchodem byl naprosto parádní - škoda, že jsme měli špatně seřízené kopky, jinak Náchod dostal deset. Byli jsme všude, soupeř byl dvakrát za zápas na naší půlce.

Vrchol však přišel v zápase s Pardubicemi. Zde bych řekl, že kluci odvedli naprosto dokonalý zápas. I tak silné mužstvo jako koněpůlky, jsme nepustili vůbec do hry. Byli jsme všude, dobře jsme se pohybovali, všichni důrazní a hlavně jsme působili velice fotbalovým dojmem. Zápas na velkou 1!!!

Poslední zápas jsme si to šli rozdat s domácími. Vedeme 1:0, kdy ale musím uznat, že jsme díky kaňouroj přežili 3 velké šance soupeře. Poté nás opět poškodil stejný sudí, kdy Jaroměři odpustil jasnou penaltu na Lukáše, který by zakončoval do prázdné brány. Škoda mohlo být 2:0 pro nás. Černilov - rozhodčí mínus 4 body. Soupeř pak po zásluze vyrovnal.

Dnes musím všem klukům poděkovat, protože poté, co jsme si zvykli na balón a na halu jsme předváděli skvělý fotbal, kterým jsme na svou stranu strhli celou sportovní halu. Dnes jsme si dokázali, že fotbal můžeme hrát opravdu s každým a když do toho dáme srdíčko, jsme opravdu dobrým týmem.

Pořadí turnaje: 1. Jaroměř, 2. Nový Hradec, 3. borci z Černilova o dva bodíky za NHK

Plán na týden: středa varianta 1. - venku pod světly 16.30 - 18.00 - fotbálek, varianta 2. - Tělocvična 18 -  20, dám během středy vědět dle počasí

sobota: fotbálek 13.30 - 15.00, pokud by bylo špatné počasí, zruším SMS