Bronz z Jaroměře + plán na týden

V sobotu jsme odehráli odpolední turnaj v Jaroměři, kde nás čekalo 5 těžkých zápasů. Nakonec jsme odjeli v sestavě:

V kase netradičně Slépka a před ním se točili 3 beci Luky, Síma a Cyril, v útoku se střídali Míša, Honza a Fany.

Černilov - NMnM 3:1, g. Honza, Fany, Luky. Vstup do turnaje jsme výsledkově zvládli a v klidném tempu NMnM přehráli.

Černilov - Moravany 3:3, g. Míša 3, náš nejlepší zápas s pozdějším vítězem. Ještě 1,5 minuty před kocem vedeme 3:1, jdeme 4x sami na bránu, jenže po zbytečných chybách soupeř 20sec před koncem zápas srovnal. Později již víme, že nás to stálo zlato.

Černilov - Jaroměř 2:0, g. Honza 2. Zápas vyloženě odmakaný, klukům jedničku za nasazení. Všichni se vydali ze všech sil.

Černilov - Kostelec/Častolovice 5:2, g. Luky 2, Honza 2, Fany. Zápas jako na houpačce, nejdříve v klidu vedeme 2:0, potom přestáváme běhat a soupeř srovnává, v posledních 4 minutách ukazujeme naši sílu a zápas ovládáme.

Černilov - Náchod 1:5, g. Honza. Zápas o medaile jsme nezvládli, hlavně výsledkově. Herně jsme nebyli horší, ale bohužel nám útok nepomohl dozadu a kvalitní soupeř dokázal přečíslení využít.

Stačilo malinko a zlato bylo v Černilově. Škoda, ale kluci makali.

Plán na týden:úterý, středa a čtvrtek 16,30 - 18,00. Pohodička, fotbálek....Snad se má oteplovat, tak toho ještě využijeme.

Pokud by bylo hnusně, trénink smskou zruším. Víkend volný.

Budeme chodit ještě dva týdny a pak si dáme od fotbalu volno.

F - 5 2018.12.01 ROZPIS 1x6 odpo TABULKA.pdf519 KB