Čekalo se víc: S Kostelcem jen bod

FK Černilov- TJ Červený Kostelec 0:0 na pen 3:5

4.kolo (5 hrané) VOTROK krajského přeboru - Sobota 12.září od 16:30 hodin * Černilov

Branky: x

Sudí: Žerovnický ŽK: 2:4 * 80 diváků

Sestava: Šebesta - Benák, Svatoň, Charous, Schwarzer - Daněk, Hušek, Vydarený, Matoušek (78.Urban) , Hartig - Šmied

Dnes zklamání. Soupeř určitě nepřijel v dobrém rozpoložení, před zápasem byl na posledním místě, inkasoval většinou příděly. Muselo se ale opět zasáhnout do sestavy, kromě stálých marodů Hrubých a Markoviče (dnes už na střídačce) ještě zadní řady narušila absence Urbana. Posun některých hráčů do defenzivy, byl znát vpředu. Hodně nepřesností na našich kopačkách. Hned první šance byla ta největší: Devátá minuta a zpětná příhra Šmieda na Matouška - míč skončil na břevně. Ve 14.min vystřelili hosté nad. 27.min: Vydarený prokličkoval, ale trefil jen brankáře. 30.min Daněk z úhlu vyzkoušel pozornost brankáře. 33.min: Šmied vysoko nad. 43.min:Hušek z přímáku prostřelil zeď ale brankář byl připravený. 50.min: Matoušek z úhlu jen do tyče a do brankáře. Pak vyslal slabší střelu. 64.min : Schwarzer střílel jen do brankáře. O dvě minuty podobně dopadl Šmied, který se následně marně prodíral přes obranou hradbu. V té nám centry a rohy sbíral obránce (č.2) Vejman. Pochvalu zaslouží i hostující brankář, četl hru a sbíral dlouhé nakopnuté míče za obranu, kde jsme v souboji s ním nebyli důrazní. V závěru následovalo několik pokusů Vydareného, průniky nebyl zakončeny nebezpečnou střelou. V penaltách byli hosté, kterým stačilo pozorně bránit, stoprocentní a odvážejí si druhý bod navíc.