Černilov B - Jeníkovice 5:1

KDY: neděle 31.5. 2015 od 17 hod
hřiště v Černilově - 16.kolo IV.A třídy
ZÁPAS: FK Černilov B - Sokol Jeníkovice  5:1 (1:1)

Branky:  11´ Matoušek 1:0 * 31´ 1:1 * 55´ Matoušek pen 2:1 * 61´ a 64´Jan Nápravník  * 72 Jelen 5:1

Rozhodčí:  Štancl    Karty: žluté 1:0 (Holeček)

Sestava: Kundrt - Nápravník Jos., Benák, Voltr Mich. , Dolejší (70 Hlaváč) - Hlína (75 Šmied Mart.), Havlas, Matoušek, Nápravník Jan - Imlauf (56 Jelen), Holeček (56.Obzina)

Za dvacet minut jsme z převahy vytěžili jedinou branku, šancí přitom bylo plno. Špatně jsme řešili finální přihrávky a nebo zakončení. Až na akci po ose Holeček, Hlína jsme se radovali, když Havlas ještě trefil brankářovi nohy, ale Matoušek už si ho vychutnal. Přestali jsme se nabízet, kazili přihrávky a Jeníkovice vyrovnali nejen hru, ale z přímého kopu i skóre. Druhý poločas jsme postupně ovládli a hosté se položili po Matouškem úspěšně proměněné penaltě. Jan Nápravník po té dvěma slepenými brankami, společně s trefou Jelena navýšili skóre. Hosty jsme už téměř k ničemu nepustili. V bráně to jistil nestárnoucí Kundrt, od začátku hrál i další zkušený hráč Imlauf.