ČERNILOV B - NOVÉ MĚSTO n/C

K nedělnímu zápasu nastoupilo B-mužstvo FK ČERNILOVA proti NOVÉMU MĚSTU n/C

v této sestavě: 1,ŠLÓR JAN-2,HYPŠ Radovan-3,HRUBÝ Jan-4,HOFMAN Ondřej-5,ŠOLC David-6,SCHWARZER Tomáš-7,TYKVA Ondřej-8,IMLAUF Radomír-9,KRÁLÍK Kamil-10,VESELOVSKÝ Lubomír-11,HRUBÝ Petr

náhradníci:12,HOLEČEK Martin-13,VOLTR Lukáš-14,PETRÁSEK Pavel

V 5 minutě po standartní situaci inkosovalo družstvo domících gól 1:0,ve 27 minutě se krásně uvolnil K.Králík,z prava centruje do prostoru před soupeřovu bránu kde vyrovnává J.Hrubý na 1:1,ve 30 minutě stopér domácích P.Hrubý malou domů přihrává soupeři a ten dává do prázdné branky na 2:1,

Do druhé půle nastopil M.Holeček a nahradil D Šolce,58 minutě obdržel hráč domácích O.Hofman žlutou kartu,65 minutě střídání domácích odchází R,Hypš a nastupuje P.Petrásek,72 minutě si staví míč k kohovému praporku L.Veselovský a nádherným centrem překvapil brankáře hostí a míč končí za jeho zády a je vyrovnáno 2:2,81 minutě dochází k poslednímu střídání družstva hostí,odchází K.Králík a nastupuje L.Voltr,za velkého tlaku domácích se nepodařilo dát vítězný gól a v 92 minutě hlavní sudí ukončuje toto utkání za stavu 2:2