Černilov B - Sokol Jeníkovice 1:3

KDE:  Černilov

Branka:   18´ Jelen

Rozhodčí: Stránský

Sestava: Luk. Voltr - Mart.Šmied, Macháček, Žaba Jakub , Dědek - Hlaváč (71 Bednář), Jelen, Gernat, Mat. Obzina - P. Čapek (49 Mich. Voltr), Jak.Hovorka (68 Jonáš)

Celý první poločas jsme spoléhali na brejky, hosté ovládli střed hřiště a zkušeně zakládali nebezpečné akce. branka z nich padla jediná v 15minutě, odpověděl na ni okamžitě Jelen střelou z 20ti metrů pod břevno. Možná jsme měli nebezpečnější akce v první půli my, ale Hlaváč a hlavně Čapek je nevyužili. Ve druhé pli jsme zahájili střeleckým pokusem M.Voltra, pak už nám postupně odcházely síly a snažili jsme se ubránit remízový výsledek, což se nakonec nepodařilo. Čtvrthodiny před koncem jsme inkasovali rozhodující branku a sílu na zvrat už jsme neměli. Jeníkovice přidali ještě pojistku. Ve druhé půli měli daleko víc šancí, ale Voltr pět jistých branek zlikvidoval.