Černilov - Bílá Třemešná 5:0 (3:0)

V neděli ráno nás probudil déšť, takže bylo jasné, že zápas se musí odehrát na zadním hřišti, které sice také není v úplně ideálním stavu, ale je hratelnější než zadní polovina hřiště hlavního. Tímto děkujeme Fandovi Dědkovi za enormní úsilí při přípravě hřiště v této době.

Ve vlastním zápase jsme už museli vyhrát, chtěli jsme si vylepšit skóre. Za tímto jsme šli od začátku utkání, vyrovnali jsme se s tvrdostí hostujícího celku, Alda Roubal rychle dvakrát prostřelil hostujícího brankáře, Tomáš Matoušek se krásně trefil z přímého volného kopu.

Ve druhém poločase branku ještě přidal v tomto zápase výborně hrající Honza Hrubý (pro něj nezvykle pravou nohou), pátou branku si vstřelil stoper Bílé Třemešné sám po důrazu Ondry Rídla.

Teď jen potvrdit tuto výhru v sobotu v Kobylicích!!

Sestava: Ruml, Zumr, Vojta Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič, Ridl, Hušek, Honza Hrubý - Roubal (Šmied), Matoušek (Benák)