Černilov A muži - Ohnišov 4:0 (poločas 0:0)

Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme vyhrát a vstřelit o více než 2 branky více než soupeř (na podzim jsme na hřišti Ohnišova prohráli 2:0).

Začátek zápasu byl především boj mezi velkými vápny s minimem vyložených šancí na obou stranách. Postupně jsme se do šancí dostávali, ale branku jsme nevstřelili.

Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit v 60. minutě důležitou první branku Tomášem Markovičem. V 71. minutě přidal Tomáš svou druhou branku a soupeř se psychicky položil. Naše vedení zvýšil v 73. a 79. minutě Radovan Hypš.

Kluci zaslouží pochvalu za zodpovědný výkon. Smeknout musíme ale i před soupeřem, který utkání defakto odehrál v 11 hráčích.

Sestava: Cejnar-Zumr, Hrubý Vojta(77´Hlína Kamil.), Kráčmer, Schwarzer-Šrámek(77´Hlína Michal.), Štěnička(70´Hypš), Charous, Markovič-Ježek Marek(82´Vacek), Ježek Pavel.

Branky: 60´a 71´Markovič 73´a 79´Hypš