Další "domácí" zápas na umělce, další výhra mužů

FK Černilov -  Nový Hradec Králové  4:1 (2:1)

18.kolo 1.A třídy - Neděle 25.března od 16 hodin UMT Hradec Králové Všesportovní stadion

Branky: 5. a 19.min Roubal (1:0 a 2:0) * 47.min z penalty 2:1 * 55.min Markovič 3:1 * 79.min J.Hrubý 4:1

Sudí: Franěk   ŽK: 3:1 (Markovič, Matoušek a V.Hrubý)  50 diváků

Sestava: Kolátor -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Šmied, Matoušek (80. Ridl), Hušek, Štěnička (66. Benák), Markovič (60.J.Hrubý) - Roubal

Minulý týden se zápas v Polici kvůli počasí nehrál a i dnes byl Černilov kvůli nezpůsobilé ploše vyhnán na umělou trávu, tentokrát do Hradce. Začátek byl z obou stran aktivní. Po šancích na obou stranách, v 5.minutě poslal míč do vápna Šmied a Roubal nezaváhal. V 10.minutě po Roubalově centru nepřekonal brankáře V.Hrubý. V 19.minutě podcenil brankář centr Matouška a Roubal zvýšil. Novému Hradci se podařilo snížit z penalty, po ruce ve vápně. Černilov byl ale, proti soupeři který se v soutěži zachraňuje, nadále aktivní, ale zahazoval šance. Roubal nejdřív svou střelou protáhl brankáře a pak po centru z prava nastřelil jeho ruce. Z rohových kopů jsme vytěžili jen slabé a nebo nepřesné hlavičky. Po změně stran Roubal mířil nad, ale v 55.minutě utekl a nahrál před bránu Markovičovi, který neměl se zakončením problém. Po hodině hry napálil míč do brankáře z úhlu Šmied, na druhé straně zachránil reflexivně Kollátor. Deset minut před koncem vymyslel nahrávku obloučkem Hušek a zakončoval J.Hrubý. On i jeho bratr se ještě objevili ve dvou větších šancí, stejně jako Roubal je ale už neproměnili. Video ze zápasu by opět mělo být k dispozici na stránkách - you tube.

VIDEO:
1. poločas