Další tři body z domácího zápasu

FK Černilov - SK Jičín 2:1 (1:1)

7.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 22.září od 16:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 9.min Matoušek 1:0 * 14.min z pen 1:1 * 85.min J.Hrubý 2:1

Sudí: Steiber ŽK: 2:0 (Maléř a Štěnička) *  95 diváků

Sestava: Maléř - Schwarzer, V.Hrubý, Štěnička, Daněk - Šmied, Hušek, Svatoň, Matoušek (70. Charous), J.Hrubý (87.min
Hildebrand)-Roubal (60.Markovič)

I když je Jičín na posledním místě, herně byl jeho výkon lepší než Dobrušky. Hosté bojovali, hráli jednodušeji a bod měli nadosah do samého závěru zápasu. Už v první minutě zahrozili ze standartky. Jako první jsme se ale radovali my. V 9.min Šmied potáhl míč po hranici vápna, předal ho Matouškovi, který levačkou prostřelil brankáře a ukončil svoje čekání na gól. V 15.min Roubalovu střelu brankář vykopl. 20.min: přesná příhra dostala do šance hostujícího hráče, Maléř ho ve vápně srazil a Jičín nařízenou penaltu proměnil. O tři minuty později to na druhé straně ze strany zkoušel střelou na bránu Hušek. 29.min:centr Šmieda skončil na hlavě J.Hrubého, ale zároveň následně i v náruši brankáře. Po té hosté stříleli dvakrát nad. Po rohu se do hlavičky prodíral Svatoň. Skóre se ale neměnilo ani po pokusu V.Hrubého vedle. 52.mi J.Hrubý hlavou mířil na bránu, ale obránce vykopl. 78.min Markovič se prosmýkl přes obránce, ale jeho střela byla zblokovaná na malém vápně. Jičín šel naplno do všech soubojů. My byli aktivnější, ale centry a rohy mířící do vápna dlouho nenašly finálního střelce, až do 85.min kdy se rychlá akce po ose Hušek, Svatoň, Charous dostala ke Šmiedovi, jeho střelecký pokus brankář vyrazil jen vedle sebe, kde dobíhal zakončující J.Hrubý. V poslední minutě nám zatrnulo po zmatku v našem vápně, ale situace skončila ofsajdem. Tři body nás drží v klidném středu tabulky.