Debakl 1:5 s RMSK

FK Černilov- RMSK Cidlina 1:5  (1:2)

9.kolo (10 hrané) VOTROK krajského přeboru - Sobota 10.října od 15 hodin * hřiště Černilov

Branky:  13 min Urban 1:0 * 35.min 1:1, 40.min 1:2 ** 70.min, 74.min a 90.min 1:5

Sudí: Miškař Karty: 1 * bez diváků

Sestava: Šebesta - Schwarzer (84.Novák, 87.Benák), Urban, Svatoň, Daněk - Hartig (55.Etflaiš), Hušek, Vydarený, Charous, J.Hrubý (84.Matoušek) - Šmied

První zajímavější okamžik přinesla desátá minuta, konkrétně to byla šance hostí. V 13.min Šmied tlačil míč před sebou, ale gólman ho ztlumil na roh. Z něj po centru zabojoval Hrubý a brankářem vyražený míč poslal do sítě nekompromisně Urban -1:0.  23.min: pokus hostí šel mimo. 27.min: nebezpečný přímý kop Bydžova vyboxoval Šebesta. V 35.min z otočky hostující hráč protáhl Šebestu, ale z následného rohu už volný Bydžovský plejer hlavičkoval úspěšně. V 40.min zatáhl exčernilovský Roubal míč po levé straně a centr si zpracoval a hlavně úspěšně zakončil hostující Jilemnický. Až v 44.minutě se Šmied uvolnil před obránce, ale střelecký pokus k tyči brankáře nezaskočil. Hosty jsme chybnou příhrou poslali do šance hned v první minutě druhé půle. Následná mírná převaha šanci Černilovu nepřinesla, naopak v 70.min prošel Bydžov středem naší obrany a zvýšil. Ani ne o tři minuty později zachytil hostující tým míč na polovině a akci zakončil čtvrtou brankou. V 75.min běžel hráč soupeře sám na Šebestu, ale neuspěl. 76.min: Šmiedův další pokus, který brankáře zahřál. RMSK Cidlina trefila sedm minut před koncem břevno a v poslední minutě ještě upravila výsledek. Po tomto deštivém a ve všech směrech pošmourném zápase, kde byly zakázány divácké návštěvy, se soutěže na neurčito přerušují.