Derby o čelní postupové pozice v tabulce: Černilov-Libřice 3:0

ZÁPAS: FK Černilov B- Slávia Libřice   3:0 (2:0)

Branky:  29´Jelen 1:0 * 45´ Matoušek 2:0 * 68´ Hypš

Rozhodčí:  Štancl, Ikizgul a Koza    Karty: 1:1 (Mich.Voltr)

Sestava: Voltr Lukáš - Turek, Voltr Michael,
Benák (68 Dolejší), Hlaváč (46 Nápravník Josef) - Obzina (72 Šmied Michal) , Bouchal, Matoušek, Hypš - Havlas (68 Vacek), Jelen (76 Holeček)

Sestava Libřic: Šlor, Mildner, Hrábě, Reich, Zeman, Volter, Vostřovský, Brzek, Hrubý, Ličman, Šenk (střídali Niedoba,Daniš,Štéfa,Církva, Adamovič)

Solidní počasí, solidní divácká návštěva. Do sestavy se nevešel Imlauf, Šmied Martin a chyběl ještě Jan Nápravník, Hlína a Mindek. 5 minuta:Obzina posílá Matouškův roh hlavou mimo. Následuje ale série šancí Libřic. Hlavička nad, Voltr musel střelu unikajícího hráče po zemi zalehnout, pak vytáhl jedovatou hlavičku a následně dva brejky důrazného Brzka (který hrozil i dlouhými auty) skončily mimo bránu. A když v 27 minutě vyslali Libřice slabý střelecký pokus, opticky vypadal průběh zápasu pro hosty. Jenže Michael Voltr poslal míč centrem na zadní tyč a z nabíhajících hráčů ho hlavou trefil Jelen. A šance jsme měli rázem my. Bouchal nejdřív trefil jen tělo obránce a pak mu v brejku zabránila ve skórování noha soupeře. Dařilo se nám především na méně přetížené pravé straně.Bouchal po rohu hlavou minul bránu, ale podařilo se nám vstřelit gól do šatny. Rychlá akce z prava, jelen zastavil centr Matouškovi, který trefil k tyči. Vstup do druhé půle jsme měli vlažný. Šancí ubylo (hrozil jen z brejků Benák). naše obrana musela vykopnout soupeřovu střelu z brankové čáry, pak se musel vyznamenal L. Voltr když  vyškrábl tečovanou střelu. A my opět v době největšího tlaku soupeře skorovali. K tyči se trefil Hypš. Pak už se na hřišti více jiskřilo, bez větších šancí. Za zaznamenání stojí spolehlivý výkon Pavla Turka, který nastoupil v Černilovském dresu po 18 letech. Zajímavost: Střely na bránu 5:4 (včetně gólových) Mimo: 5:9