Derby v Libřicích: Výhra B týmu po 9-ti měsících

KDY: sobota 17.8.2013 od 17ti hodin
Libřice
ZÁPAS: Libřice - FK Černilov B  1:4 (0:2)

Branky: 9.min Hlína 0:1, 42.min Obzina 0:2, 58.min Hlína 0:3,  63min 1:3, 87.min Bouchal 1:4

Sestava:Luk.Voltr -  Dolejší, Kříž, Mindek, M.Voltr (81 Imlauf) - Čapek, Bouchal, Havlas, Hlína (85 Hodek) - Jan Nápravník (70 Šmied Mart.), Obzina (64. Daniš)

V derby (po dlouhé době v pralesní IV.třídě) jsme byli bojovnějším týmem a i když jsme si brzo vysloužili tři žluté karty, zvládli jsme to a po devíti měsících se radovali z výhry. První naší šanci měl Havlas, jenže nedorazil střelu Nápravníka, kterou brankář jen vyrážel. Snahu jsme proměnili v brzkou branku. Tečovaný míč po střele Bouchala se v 9 minutě dostal k úspěšně zakončujícímu Hlínovi. Domácí to zaskočilo a marně se nás snažili zatlačit. My spíš byli nebezpeční sami sobě. Pak se začalo jiskřit. Nevyrovnaná hra přinesla v první půli ještě centr Dolejšího, který bez využití plachtil vápnem a střelecký pokus domácích, se kterým si Voltr poradil. Často jsme si jen přihrávali míč v obraně, domácí hráli, jako by nás chtěli vylákat. Při útočných pokusech byli ale s rozehráváním míče hodně nepřesní. To Obzina se získaným míčem na hranici vápna nepáral a potrestal chybu ve zpracování míče domácího hráče povedenou trefou do šíbenice. Do druhé
půle se čekal nápor domácích a protože už jsme začali být trošku laxnější zdálo se, že se zápas může zdramatizovat, jenže jeden z našich rychlých útoků skončil na zadní tyči, kde se do něj přesně levačkou opřel Hlína: 1:3. Dlouho jsme neradovali, neuhlídali jsme volej domácího hráče a Libřice se
zase dostali do hry. Brejky jsme řešili špatně. Ve svých šancích Mindek a Imlauf neuspěli. Lépe si vedl Bouchal, který tak v jednom z brejků vyšperkoval výsledek. Dvakrát nás podržel po střele z
dálky Voltr. V poslední minutě ještě frutrovaní domácí po rohu trefili břevno.
B tým má svoji sekci i na FB. K shlédnutí bude i několik fotografií.