ZÁPAS: FK Černilov- Stěžery 10:0 (3:0)

Rozhodčí: Krucký Diváků : 10

Sestava: Kollátor - Lamla, Jánský, Panenka, Kunc- Šmied, Kundrt, Ličman(15 Roubal, 31 Bednář), Pekárek - Kadlec, Flégl

Branky: 3x Kundrt 2x Ličman a Flégl 1x Pekárek, Šmied a vlastní

V průběhu zápasu s typickým podzimním počasí se několikrát spustil déšť. Kluci se zahřáli brankami. Tlak domácích vyvrcholil v 11té a 12té minutě. Stěžery hrozily z ojedinělých brejků, ale převahu měl Černilov. Obě vedoucí branky zařídil Ličman. Nejdřív dostal ideální pas od Kundrta a v souboji s brankářem uspěl a pak poslal přímý kop pod břevno. Domácím se pak jakoby chtělo schovat a zahřát v zahuštěném středu, místo účelnější hry po křídlech. Šance byly, ale postupně je nevyužil Flégl, Kadlec, Šmied nebo Pekárek. Ten to napravil v závěru poločasu, když po centru zprava trefil míč k tyči.Po změně stran Stěžery zatlačili, ale zapomněly na obranu. 37.minuta: Kundrt prošel středem a levačkou k tyči dal na 4:0. Pátý gól padl o sedm minut později. Lamla kopal přímák a centr do vápna nejdřív tečoval Flégl a po něm i obránce, do vlastní brány. Do vápna pronikl v 45.minutě Kadlec a naservíroval míč Fléglovi a ten se jen mohl zeptat brankáře, kam to chce kopnout. 50-tá minuta: Kundrt prošel do vápna, brankář jeho střelu vyrazil, obrana ji ale neodkopla a Šmied dorazil před bránou na 7:0. O dvě minuty později zase rychlý brejk, a Kundrt dal na 8:0. Před devátou brankou pronikl do vápna Šmied a vyraženou střelu do brány poslal dnešní třetí brankou Láďa Kundrt. Šance měl Kadlec, ale dnes mu do brány nic nespadlo. V 56.minutě Flégl po Kundrtově rohu hlavou zaokrouhlil stav na 10:0. Kollátor měl práci se snahou hostů o čestný výsledek, obranu dobře dirigoval Panenka.

Parádní výkon

Kluci,byl to parádní výkon i výsledek,padla magická desítka,která se v každém zápase nepodaří,navíc bez obdržené branky!!!Pěkně jste si vylepšili skore.Je pravdou ,že soupeř zhola nic nepředvedl a ve druhé půli byl zralý na tzv.ručník.Ale i takové zápasy jsou potřeba,kluci se nemuseli stresovat, naopak pěkně si zastříleli a evidentně se hrou bavili.Opět se potvrzuje,že dobře postavený kádr je základem úspěchu,tím myslím nasazení zkušených hráčů,ale zároveň i nasazení mladších ročníků mj. Martina Flégla,který předvádí parádní výkony i přesto,že je to ročník 2000.Nemáme více takových mladších hráčů?Pro mnohé z nich by byla určitě super zkušenost nastoupit se staršími a zkušenějšími spoluhráči!Příští zápas nás čeká Třebeš B. pokud nastoupíte v podobné sestavě a předvedete stejné nasazení nemám o výsledek žádný strach.Bude to ale nad míru těžký zápas,vždyť žákyně v Třebši jen remizovaly!Pokud se nám ale podaří vyhrát,budou to body získané na žákyně.Potom by to už asi vypadalo na první místo po podzimu to by bylo super!!!   Kluci zatím hrajete parádně jen tak dále!Trenéři dobrá práce!  Děkuji  F.

hrali jsme velice dobre .dik

Pochvala

Kluci,byla to krásná podívaná,přeji Vám hodně sportovních úspěchu a hodně gólů,jako v neděli,to bylo super!